şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • şu adamın programlarını izleyip, para kazandıran insanların eseridir. bu derece vizyonsuz bir adamın bunları yapıp bir toplumda saygın bir yere gelmesi anca bizim gibi toplumlarda olurdu. adam insanlarla dalga geçerek, iktidar borazanlığı yaparak nerelere geldi. geçen günlerde kendi yaptığı iğrençlikleri yok sayıp topluma reyting uğruna ahlak dersi veriyordu.

    edit: neyse ki bu adamın yaptığı hiçbir programı izlemiş birisi değilim. ilk ortaya çıktığı zamanlarda da vizyonsuz olduğunu düşünüyordum yıllar içinde de yaptıkları ile beni yanıltmadı. para bir insana karakter katmıyor sözünün canlı bir örneği işte.

    edit 2: gelen mesajlar üzerine anlıyorum vizyonsuz olan bizlermişiz. (yersen tabiki) burada ticari zekasına bir şey söylemedim. işte bizim toplum böyle bir toplum para her açığı kapatmaya yetiyor. kendinden yaşça çok küçük insanlarla beraber olmak, karını aldatmak, iktidara ülkeye yaptığı bütün şeylere rağmen kendi çıkarı için destekçi olmak insanı benim gözümde vizyonsuz yapar. daha geçen gün bu sözlükte tv8 izlemeyin kampanyası vardı. adam bir genci milletin önünde linç etti. sırf reyting için yaptı bunu. her insan birlikte olmayı seçtiği insanlar ile karakterini ortaya koyar. cahilliğin para ile alakası yoktur, bu bambaşka bir olaydır. kadınların paralı erkek istediğini savunan ve bu yüzden yerden yere vuran erkekler bana acun desteklemesi yapıyor. cidden komik olmayın. benim belirttiğim şey adamın karakter yoksunluğu ve vizyonsuzluğu.
192 entry daha