şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
29386 entry daha
 • irfancan ve visca'yı istiyorum demiş ve mal taraftar yönetim alsın diye sayıklıyor.

  bir de bu oyuncuların bonservisi haber olunca yönetim yaptırtıyor oluyor o haberleri.

  https://www.sporx.com/…ya-ciktisxglq46732sxq?sira=1

  irfancan için yapılan tüm transfer haberlerinde bonservis olarak bahsedilen hep 10 milyon avro o da en az. visca için de keza aynısını istiyor kulübü.

  o zaman bu saçma sapan yönetim haber yaptırtıyor saçmalığı nereden çıkıyor? terim'in basın ve menajerlik dünyasındaki bağlantıları üzerinden. ismail colubaliy isteniyor hemen haberi çıkıyormuş iyi de arkadaş bu oyuncunun menajerinin mutlaka türkiye bağlantısı vardır. çünkü menajerler kulüplerden daha fazla hakim futbol dünyasına.
  batur altıparmak yunus akgün'ün anderlecht transferine köstek olmuştu istediği 1 milyon avro komisyonla. yakın zamanda bir menajer beni aradan çıkardılar benim de türkiye hakları üzerinde söz hakkım var diye şikayet etmişti galatasaray'ı galiba.

  ayrıca başakşehir kendine rakip olarak gördüğü bir kulübe futbolcularını hem de en iyi futbolcularını verir mi? hadi verdi diyelim peki ucuza verir mi?

  mısırlı futbolcuya gelince kulübün başkanı açık açık düşman ülkeye futbolcu vermeyiz demiş aylar önce. zamalek dediğin kulübü eski doğu bloku ülkelerinin devlete göbekten bağlı kulüpleriyle bir tutun. nasıl ruslar sabonis'in nba'ye gitmesini yıllarca engellediler burada da durum aynı.

  yönetim satmayı becerse bile ben atıyorum 20 milyon avro'nun başakşehir'e verilmesine karşıyım.
559 entry daha