şükela:  tümü | bugün
5 entry daha
 • ulan çevrenizde ne boş örnekler var ki, tek sandığınız ayakkabı/çanta/kozmetik/giyimden ötesini bilmiyorsunuz. size göre bir kadın sadece giyinir, makyajını yapardan mı ibaret, kafanızda bu şekilde mi yer etmişler?

  elbette ihtiyacına göre alışverişini yapacak, çıplak gezmiyor kimse, bakımını da eksik etmeyecek. ama bu bütün gelirini oraya gömdüğü anlamına gelmiyor.

  sandığınız gibi her kadın o kadar sığ değil. seyahat etmeye, yeni tatlar denemeye, gezilere, konserlere, yardım bağışı yapmaya, sevdiği insanlara/ailesine mutlu olacakları jestler yapmaya, sokak hayvanlarının tedavi ve beslenmelerine ayrılan bütçeler olabiliyor.

  şahsen şu son bir kaç yıldır yardıma muhtaç hayvanlara harcadığım paranın haddi hesabı yok, ama karşılığında hiç bir çanta, ayakkabı bana o manevi doyumu veremez.

  edit: sabahtan beri şu entry için almadığım mesaj kalmadı, buradan toplu bir cevap olsun.

  okuduğunuzu algılayamamakla beraber önyargınız hiç çekilmiyor arkadaşlar. bu entry ne övünme, ne "boş duyar", ne de menfaat içerir. yallah başka kapıya! çünkü benim önceliklerim sizin önyargılarınızdan daha kıymetli.
99 entry daha