şükela:  tümü | bugün
4558 entry daha
 • yaklaşık 30 küsür yıllık galatasaraylıyım. içime sinerek başkanım dediğim tek insandır kendisi.

  sadece liseli çeteyle mücadelesi bile benim için efsane olmasına yeterli. kaderin getirdiği kötü bir hastalığın pençesindeyken bile bence en iyisini yaptı. yapıyor da.. son transfer döneminde etebo yerine farklı bir isim alabilseydi de fatih hocanın hiç bir mazereti kalmayacaktı .

  radamel falcao transferine kim kötü diyebilir alındığında.. hagi de sakat çıkabilirdi.. omar abdellai , lyundima, sarachi hepsi ligin üstünde oyuncular..

  fatih hocanın çok isteyip alınan babel var transfer eleştirisi getireceksek. herneyse..

  transfer yüzünden suçlanabilmesi çok ağır. fatih hocayı da çok seviyorum. maço, kaba, galatasarayı italya için de milli takım içinde bıraktı lakin çocukluk kahramanımız o bizim. çocukluk kahramanlarından nefret edemeyiz. kusuruyla da severiz..bence sağlıklı olduğu dönem boyunca kulübün hocası olarak kalmalı..

  lakin her dönemde böyle işler yapıyor. irfan can ve viscaya 15 milyon euro verilince her şey dört dörtlük mü olacak onu da sormak lazım kendisine.. bu mu hocamızın vizyonu . bir önceki şampiyonun en iyi 2 oyuncusu alınca her şey oluyor mu ... onu da anlıyorum kendisine psikolojik baskı yapılıyor. hadsiz cezalar vs .. yoruldu zihnen. çıkış yolu arıyor.. ama böyle olmaz. olmamalı..

  futbolu skoru vs geçtim. biraz sinirliyim lakin esasında üzgünüm. fatih hocanın kendisine ayıp ettiğini düşünüyorum. pandemi yüzünden salon bulamadığı için genel kurul yapamayan, umarım yakın zamanda olmaz ama belki de hayatının son dönemini yaşayan birini böyle halkın önüne atması en hafif tabirle ''ayıp''. olmamalı, yanlış..

  galatasaray bu sene şampiyon olamayabilir (ki kenetlenirsek de ikinci yarı en büyük adayıyız şampiyonluğun )lakin kulübünü çok şeyden fazla seven kıymetli bir insanı en zor zamanında yaşadığı pişmanlıktan daha fazla acı vermeyecek benim gibi düşünen galatasaray taraftarlarına..

  beyefendi burayı takip ettiğinizi de daha önce bir röportajınızda dinlemiştim. eğer bu entryimi de okursanız size galatasaray kulübü başkanı iken yaptıklarınız ve bundan sonra yapacaklarınız için minnettar olduğumu bilmenizi isterim.

  rahmetli süleyman sebayı çok severdim. hatta eğer galatasaraylı olmadan önce rahmetliyi tanısaydım beşiktaşlı olurdum . başkanım sen benim galatasarayımın süleyman sebasısın.

  fatih hoca krizinde de gene takımın zarar görmemesi için elinizden gelen çabayı sarf edeceğinizi biliyorum. lakin sonucu ne olursa olsun başkanlığınızın son gününe kadar sizin destekçinizim.

  iyi ki varsın.

  saygılarımla..
120 entry daha