şükela:  tümü | bugün
5646 entry daha
 • bir fenerbahçe taraftarı olarak mesut özil maalesef büyük fiyasko olacak eğer fener'e gelirse.peki neden neden 1 hıncal uluç gelirse büyük transfer dedi.bu adamın bizle ilgili olumlu birşey söylemesi beni şüpheye düşürüyor.
  neden 2 sosyal medya iletişimi berbat avrupa'da futbol kariyerinin zirvesini büyük kulüplerde geçirip bu kadar amatör iletişimci olması kendi marka değerine darbe vuruyor.iletişim çağında iletişimi önemsememesi artık kariyerini kafada bitirdiğini gösteriyor.
  neden 3 bu kadar yetenekli olup hedefi abd veya fenerbahçe olarak belirlemesi kafama göre oynarım kasmaya gerek yok diye düşündüğünü gösteriyor.
  neden 4 acun istanbul ortamlar eğlence zaten ben kralım ne yapsam gider diye hareket edeceğini ve futbolu hep 2.planda tutacağını gösteriyor.(bkz: max kruse)
  neden 5 daha gelmeden fener'e giderim en büyük fenerbahçe fenerbahçe ispanya'nın real madrid'i gibi bizim milletin bam tellerine basıp olaya duygusal bakma taraftara yanlama çabaları.bakın ben sizi çok. seviyorum sizde beni çok sevin hatamız olursa idare edin altyapısını yapması.
  neden 6 mesut özil hızlı ataklarda iyi paslar atarak kaliteli ve yetenekli hücüm oyuncularıyla oynamaya alışık olması.mesut valencia ya pas atacak valencia dağa taşa vuracak ve mesut içinden allah'ım kimlerle oynuyorum yaa diyerek kendini iyice salacak.
  neden 7 mesut ister istemez oynadığı takımı rakipleri stadı taraftar atmosferini hep ispanya ve ingiltere ile kıyaslayacak. bu durum onun pişmanlık yaşamasına futboldan ortamdan dolayı motivasyonunun düşmesine neden olacaktır.
  neden 8 bizim basın attığı her adımı takip edecek o kadar göz önünde olacak ki yaptığı normal şeyler dahi anormal hale gelecek sürekli haberinin yapılması başını döndürecek ve futboldan koparacak.ya da bu rüzgara kapılıp kendini iyice bozacak.
  dipnot: umarım ben yanılırım yoğurtçu parkında alex in yanına birde mesut özil heykeli çok yakışır.
3581 entry daha