şükela:  tümü | bugün
74 entry daha
 • idam edilen kadın çocukluğundan itibaren toplu tecavüze uğradığı, işkence gördüğü için akli dengesini tamamen yitirmiş, çocuklarına bakamamış, halisünasyon gören, gerçekten kopmuş ağır hasta biriymiş.

  şurada detayları yazılmış
  https://www.theguardian.com/…-row-execution-history

  psikoloğun yazdığı 184 sayfalık rapor kan dondurucu: https://beta.documentcloud.org/…sang-social-history

  kadının hem anne hem baba tarafında genetik ruh hastalıkları, akraba evliliği, çocuk istismarı, ne ararsan var. annesi ağır sosyopat manyağın tekiymiş. üvey babası hem kendisi fiili livata dahil her tür tecavüzü yapmış, hem sarhoş arkadaşlarına toplu tecavüz ettirmiş. 13 yaşından itibaren eve gelen ustalara, tamircilere ebeveynleri tarafından ücret olarak sunulmuş. üstüne hem birinci, hem ikinci kocası sadizm fetişisti çıkmış, onlar da evlilik içi ağır işkenceli tecavüz etmiş durmuşlar. zavallı kadın insanın aklının havsalasının almayacağı korkunç bir hayat yaşamış, terapisti anlattığına göre hapiste çok mutluymuş çünkü artık kimse ona işkence ve tecavüz etmiyormuş. idam da kurtuluşu oldu.

  çocuklarına bakamadığı için zorla tüp bağlama ameliyatı yapmışlar, bundan sonra da devamlı hamile kalıp bebeği kaybettiğine dair sanrılar görmeye başlamış. çocuklarının anlattığına göre ruh gibi yaşıyormuş, gerçeklikten tamamen kopmuş. ayrıca gördüğü şiddet ve işkence yüzünden beyin hasarına da uğramış, türkiye'de olsa hapse bile atılmaz daimi olarak bakırköy'e yatırılırdı. bu kadar ağır hasta birinin cezai ehliyeti olamaz, ama amerika'da sistem çok vahşi olduğu için akli dengesi yerinde olmayanlar ve zihinsel engelliler idam ediliyor, hapse atılıyor. sistem çocukken bu kadını istismarcı psikopat ailesinden kurtaramamış ve göz göre göre bu hale gelmesine izin vermiş. bakamadığı, bakımsızlıktan sersefil olan çocuklarını da elinden almamışlar, o çocuklar kim bilir ne travmalarla ne hasarlar aldı, üstüne bir de annelerinin bilinçsiz olarak işlediği korkunç cinayetin psikolojik yüküyle yaşayacaklar. onların da katil olmayacağının bir garantisi yok.

  bu linkini verdiğim rapor amerikan toplumunun en iğrenç, en karanlık tarafını ve fakir kesimin kuşaklar boyu yamyamlaşmasına neden olan korkunç bir kast sistemi gerçeğini ortaya seriyor. bu insanlık dışı sistem başka memleketlerde olmayan caniler, ruh hastası katiller yaratıyor. hepsini idam etseler bile esas üretim kaynağı olduğu gibi durduğu için kimseye bir faydası yok.

  şu da red pillci beyinsizlere gelsin: (bkz: #118135570)
18 entry daha