şükela:  tümü | bugün
12 entry daha
  • burada yazan hemen herkes kadina gold digger muamelesi yapmis. ancak bana gayet zeki ve duyarli bir insan gibi görünüyor.

    bill gates kendisine yürüdügünde, anladigim kadariyla basta pek sicak bakmamis. zaten tek tas meraklisi bir türk genc kizi olarak da baslamamis flört kariyerine. cok iyi üniversitelerde bilgisayar mühendisligi okumus, egitimli bir aileden geliyor. bilg müh üzerine de, yanlis hatirlamiyorsam, ekonomi gibi bir alanda master da yapmis. yani, makyajimi, dekoltemi ihmal etmezsem, illa bir yere kapak atarim düsüncesiyle (tüm kezban kadinlarin ve ulasamadigi kadinlardan nefret eden maco erkeklerin, her basarili, iyi yere gelmis kadin hakkindaki önyargisi bu yönde sanirim) hareket eden bir kadin degil.

    icinin güzelligi disina yansimis falan denmis de, kadin su anda 60'larina merdiven dayamis, üc tane cocuk dogurmus. gencligi gayet güzel (herkes her dolar milyarderi süper model pesinde kosacak saniyor galiba), üc tane eli yüzü epeyce düzgün cocugu var, bill gates'e ragmen onlari olusturmak epeyce iyi gen gerektirir.

    üstüne üstlük, yüz milyar servetin üzerine de yatmiyor kadin. dogurdugu üc cocuga bile, bize üffff dedirtse bile, kocasinin servetinin yaninda (ceyar i kim vurdu üstada selam cakarak tanimini kullanacagim), osuruk parasi kalacak bir miras birakip, geri kalan tüm parayi vakiflara yatirtmak icin adami da ikna etmis (simdi bir türk anasi düsünün, yüregi el verir miydi).

    tanimi da yapalim, iyi ve vicdanli bir insan oldugunu düsündügüm kisidir kendisi. hatta kocasinin vicdani bile olabilir.
8 entry daha