şükela:  tümü | bugün
132 entry daha
  • yeni nesilden arkadaşlar tanımayabilir, şokopop videosu gelene kadar da işin aslını astarını öğrenemeyecek de olabilir. ben kendisini anlatayım.

    dönemin adnan oktar müritlerinden olan cem kuzu adlı zat, bir gün sibel can'a "elimde seninle karahan çantay'ın seks kaseti var. 60.000 dolar istiyorum" diyerek ilk fişeği yakar. sibel can, sessiz sedasız bu isteğini verir. bir süre sonra istekler devam eder. bu sırada, olayı bilenlerden yaşar alptekin (o zaman daha hidayete ermemişti tabii) etrafta "sibel ile karahan'ın ilişkisi var" dedikodularını yaymaya başlar. karahan çantay, o zaman dönemin en iyisi. dizisine alan, programına alan kadın bir adım öne çıkıyor. sibel can ile karahan çantay'ın birlikte oldukları haberlerini yazan 1-2 gazete haberi de çıkmıştı ama beraber dizi yaptıkları için pek haber olmadı.

    neyse, bu arada şantajlardan bıkan sibel can'ın ailesi, sibel can'ın o zamanki eşi hakan ural'ın ismini vererek ergin kardeşlerden yardım ister. ergin kardeşler, şantaj yapan cem kuzu'yu bulur. kaçırır. bir güzel döverler. kafasına silah dayarlar. kasetleri, videoları ister. karşılık olarak çırılçıplak soyarlar, fotoğraf çekerler. hakan ural, bu hadisenin üzerine ergin kardeşlere teşekkür mahiyetinde rolex saat alır.

    daha sonra, yaşar alptekin'in peşine düşerler. iş görüşmesi diyerek kendisini bir yere çağırırlar. bu sırada emniyet istihbarat olayı öğrenir. ergin kardeşleri yakalar. ergin kardeşler de ne olursa anlatır. cem kuzu'nun herhangi bir fotoğraf, videoya sahip olmadığı da ortaya çıkar. azmettiricilik suçundan dgm'de sibel ve hakan yargılanır.

    aralık 98'te patlayan olayın ardından, şubat 99'da ikili boşanır. karahan çantay, piyasadan yok olur. sibel can ise diyetleri ile beraber hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder.
134 entry daha