şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • deve iğne deliğinden geçer. balıklar ağaca tırmanır. papa müslüman olursa, neden olmasın dediğim olay.

    edit: kağıt üzerinde herkes bırakır. ama parti üzerindeki etkisi ölene kadar devam edecektir. hatta ve hatta öldükten sonra da devam edeceğini düşünüyorum. halk, erdoğan öldükten sonra akp'yi erdoğan'ın mirası olarak kabul edecek.

    edit 2: öldükten sonra kendisi bir kesim tarafından lider olarak tanınacak ve misyonunu benimseyecek siyasiler, siyaset arenasında her zaman rol alacaktır. lider olarak gören kesimler erdoğan sonrası türkiye'de alınan kararları sürekli protesto ederek taşkınlıklar çıkaracaktır. çünkü fikirlerine ters düşecek. miraslarına saygısızlık sayılacak. kanallarında sürekli karşı propaganda yapılacaktır.

    şimdiye kadar cahil anadolu halkı başı boştu, fikir sahibi ve benimsedikleri bir liderleri yoktu. ülkemiz de farklı görüşlere sahip bir çok kesimin benimsediği liderler ve fikirler var. türkçülerden tutun da bazı sol kesimlere kadar, cumhuriyetçilerden tutun da kimi ülkücülere kadar atatürk bir lider. kürtler hakkında konuşmaya gerek yok. zaten çeşitli fraksiyonlara bölünmüşler. ama atatürk'ü benimseyenler de var. abdullah öcalan'ı benimseyenler de.

    şimdi. yıllardır aradığı lideri bulamayan, fikir sahibi olmayan, cahil kesimin davası 19 yıldır inşa ediliyor. 19 yıldır yapılan propagandaların, tv yayınlarının sonucu erdoğan öldükten sonra ortaya çıkacaktır. o gittikten sonra arta kalan yıkanmış beyinlerin enkazını kaldırmak kolay olmayacaktır.
164 entry daha