şükela:  tümü | bugün
28 entry daha
 • koprofili dışkıya odaklanılarak cinsel heyecan hissedilmesi durumdan ibaret olan bir parafilidir, genellikle bdsm ya da infantilizmle bağlantılıdır.

  alternatif terimler, bilimsel ve literatürsel bir terim olan skatolojiyle aynı kökü taşıyan, dışkı fetişizmi ve dışkı oyunudur.

  fekofili olarak da bilinen koprofili, "dışkıyla ilgili konuları hastalıklı şekilde çekici bulma ve bunlara (cinsel unsurlar içeren) ilgi duyma" anlamına gelen psikiyatrik bir terimdir.

  *koprofili, klinik olarak önemli derecede sıkıntı veya bozulmaya yol açan parafilik fantezi, davranış ya da nesnelerle karakterizedir. bu durum, zorunluluk gibi hissedilebilir, cinsel işlev bozukluğuna yol açabilir, razı olmayan bireylerin katılımının gerekli görülmesine neden olabilir ve yasal sorunlara yol açabilir.

  *koprofilinin nedeni dışkı yapan birinin görüntüsü ve sesini de içerebilir.
  dışkı yemekten cinsel heyecan duymak çok zararlı bir aktivite olabilir, hepatit koprofilinin bir belirtisi olabilir.

  *koprofiliyi tedavi etmek için, muhtemelen ürolagni ve ürofili için kullanılan su sporları hüsnü tabirinden esinlenilerek türetilen sert spor aktivitelerinden kaçınmalısınız.

  *koprofili, sürekli dışkı yapma ve dışkıyla ilgili şakalar yapmak, dışkı ya da kirli çamaşırlar saklamak, dışkıyla ilgili fanteziler kurmak, dışkılama sırasında cinsel haz duymak ve bazı şizofrenik hastalarda duvarları ya da başka nesneleri dışkıya bulamak gibi tepkilerle ifade edilebilir
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap