şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
1969 entry daha
 • trucksbook ve trucky ile deli keyifli ve bir o kadar da dingin vakit geçirdiğim yegane oyundur efendim.

  trucksbook alamet-i faikası; şirket kurup şoför, sevkiyat sorumlusu, temsilci, yönetici gibi görevler vererek gerçekçi (100km/h aşağısı), yarış (100km/h üzeri) ve world of trucks yükleri olarak üç farklı başlıkta dünya geneli ve ülke özeli sıralama kasılmasına yardımcı oluyor.

  trucky ise bambaşka bir detay, insanı aşık ediyor kendine. cep telefonu uygulaması ve in-game-overlay şeklinde iki indirme yapıyoruz. anlık harita bilgileri (hangi oyuncu nerede, hangi şehirde ne kadar trafik var, arkadaşın hangi güzergahta ne taşıyor vs) almamıza yardımcı oluyor. in-game-overlay ise daha kapsamlı. gerçek zamanlı yük taşıma süresi, girdiğiniz şehirdeki trafik durumu ve oyuncu sayısı, yükün gerçekçi mi yoksa yarış modunda mı taşındığı, yakıt bilgileri, yük tonajı, kalan kilometre, sürdüğünüz kilometre, kaza anında sizin belirlediğiniz süre kadar öncesi ve sonrası kayıt (özellikle truckersmp ile oynarken, keyif kaçıran gavatlara ban yedirmek için birebir) retarder, dingil konumu gibi türlü teferruatlara erişebiliyorsunuz. oyun deneyimi konusunda inanılmaz yardımcı oluyor.

  ets2'den ziyade eklenti tanımı gibi oldu ama bilmeyenlerin işine yarar umarım. hali hazırda kullananların da yeşilini yaktığım için mazur görürler herhalde.

  düzenleme notu: wot bilgisi eklendi, yazım hatası düzeltildi.

  dm'den gelen soru notu: her iki program da american truck simulator ile uyumlu. hunharca kullanın efendim
27 entry daha