şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • 10 senelik internet kullanıcısıyım ben böyle çile görmedim. ne firefox'da ne internet explorer'da adam gibi çalışıyor bu site. son şans olarak winamp browser'i deneyecektim, o derece çileden çıkartıyor. alışveriş sepetinin durduk yere sıfırlanması gibi bir sorun var öncelikle. bu yüzden çabucak alışverişinizi yapmanız gerekiyor. bunu atlattıktan sonra eğer ödeme ekranına gelebilirseniz farkedeceksiniz ki ssl koruması yok. 3. sınıf porno sitelerden başka bu kadar güvensiz alışveriş siteleri var mı diye aklımı kurcalayan soruya yanıt verdikleri için teşekkür ederim.

  (bkz: http://img443.imageshack.us/…443/5958/fuckemon0.jpg)

  ayrıca şifrelerimizin de en az bu kadar güvensiz saklandığından emin olabilirsiniz. şifremi istettiğimde email adresime çat diye şifrem geldi. ne bir şifre yenileme formu ne de yeni bir şifre. koskoca gima bile büyük soygunlarla vurulurken ----- sitenin malı meydanda dolaşması ne akla hizmettir, bilinmez.

  tamam fiyatları ucuz ama bizi de ucuz olarak gördükleri çok açık.

  bonus: zaman gazetesinin sitesinden görüp geldiğim bu sitenin bestseller'ının the god delusion olması da pek bir ironiktir..

  bonus 2: 4 senelik entry'ideki tek kelimeyi göte girebilir diye ispiyonlayanın da, onaylayan moderatörün de çok fazla boş vakti olduğunu düşünüyorum.
627 entry daha