şükela:  tümü | bugün
 • öncelikle ekşi sözlüğü bu şekilde kullandığım için özür dilerim. ama süremiz azaldı. görseldeki 6 kediye bakan teyzemiz vefat etti, kimsesi yoktu. bu kediler ay sonunda ev boşaltılınca sokağa gidecekler ama sokakta yaşamayı bilmiyorlar. sokak onlar için artık çok zor olur, ölüme terk etmek gibi olur. bir tanesinin kısmi engeli var (en üst sağ), yani arka ayaklarının üstünde tam duramıyor, dengesizlik yaşıyor, ama yürüyor, tuvaletini yapıyor vs. hepsi dişi (bir tek siyahtan emin olamadım). hepsi kısırlaştırılmış. yaşları 2 ila 5 - 6 civarı. istanbul - suadiyedeler. şayet kedi sahiplenmeyi düşünen varsa lutfen bunlara öncelik versin. en azından up yapalım lutfen. teşekürler.

  edit: 3 tanesi sahiplendirildi. 3 kaldı. siyah, siyah beyaz ve sağ en üst tekir (ksımi özrü olan) kaldı. umarım hepinizin sayesinde onları da yuvalandıracağız. ilgi gösteren herkese teşekkürler

  edit2: kısmi engelli olanı da duyarlı yazarlarımızdan banasquatyapmayianlat sahiplendi biraz önce. çok sag olsun. umarım yeni yuvasında çok mutlu olur canisim görsel ekşi sözlük sayesinde yuva buldu bu yavrumuz. sizler de çok sag olun duyarlılığınız için.

  edit 3: neden bilmiyorum gelen mesajlardan bazırlarına cevap yazamıyorum. belki onların "çaylaktan mesaj alma" özelliği kapalı. ama 2 siyahlı kedi duruyor. bkz. görsel
  görsel

  edit 4: bir kedi kaldı (siyah beyaz) olan. doğuştan beşiktaşlı olan kediciğimizi sahiplenmek isteyen olursa haber etsin. hem buraya entry giren, hem de mesaj atan herkese desteği için çok teşekkür ederim.

  görsel
170 entry daha