şükela:  tümü | bugün
 • internet'i çoğu zaman sevmezsiniz, ya da ben ve çevremdekilerde hasıl bu durum. lakin öyle insanlar, öyle yerler ve öyle zamanlar vardır ki onları da asla değişemez, o zamanlarda "sevmediğinizi" aklınıza bile getirmezsiniz.

  henüz daha internet patlaması yaşanmadan, microsoft'un ayarsız sik sok sörwırlarında, söz pençe, poz tafra ve sallama asabiyetler içinde, yaptığımızın ne olduğunu pek de fazla bilmeden çocuk heyecanlarla, telaşlı cümleler kuruyor, tutturursak anlaşıyorduk. "ayersi sörwırı" ne demektir, "cihad kanalı" nasıl açılır, nick sahibinin cıwır olduğu nasıl anlaşılır, bilmiyorduk, hatta öyle ki "a/s/l" tam olarak piyasaya sürülmemişti, test kullanımlarındaydı.

  tam bu aralarda, keskin ifadeleriyle, kelimelerle oynaşan, monoton ve içi kof yazılar yerine, yazdıklarıyla gülüp-geçen ve paralel olarak güldüren –ki net geçmişimde beraber güldüğüm ender insanlardandır- usta-delicanlı, olgun-manevralı, zıvanasız-muhabbetli bir nick sahibiydi.

  o zamanlar nadide kardeşim "apollo01" veya şimdiki haliyle merlin'le de birlik olup, coştuğumuz günler sayısızdır. günler-aylar sonra, "frackman" bir gün patlayıp, "tr caf" fikrini ortaya attı ve "bize ne başkalarından, kendi muhabbetimizi çevirelim, sığır avamdan uzaklaşalım, kuytularda yalaşalım" dedi, veya demek istedi, ne mis, nefis fikir. 5 sene olmuştur belki, 5 olmadıysa 4 sene olmuştur, o da olmadıysa başkası olmaz.

  uzun bir süre sonra "abi" diyebileceğim yaşta bir insan olduğunu öğrendim, lakin abi sıfatı haliyle yakışıyordu, o kıwamda bir insandı [kimin abi olduğunu bilmediğimiz günler de yaşandı elbette :].

  nerden baksan 3 sene sonra yüz-göze görüştük,[evet, şaşırdım ama bir yüzü wardı] kucaklaştık, hafif tonda coştuq,[onun hafif coşması, en az 3.2 şiddetindeydi] ender-enfes gewşedik [önü kabardı] vs. hayatıma girmiş bir insan değil, hayatta mutedil karşılaştığım bir insan... neticesinde, yaşanılan sayısız anın ve anının değeri ölçülemez. her zaman için -görüşmesek, karşılaşmasak, buluşmasak hatta konuşmasak da- hayatımdaki sayılı emsalsiz "insan"dan tanesidir. unutulmayacak olandır, topun hasıdır, zeki'ye mürendir, "açık alan"dır, türkçe'ye ve "türk chat dili" ne kazandırılmış bir çok kelimede aktif rol oynamıştır. bununla kalmamış, türk seks diline, türk seks kültürüne, türk saks çoraplarına da büyük hizmetlerde bulunmuş, denemediği pozisyon, tatmadığı [ismini söylemek istemiyorum] ... kalmamıştır. istediğinde aşık bile olabilen kunt bir şahıs olmasının yanında, aktif delikanlıdır, tali abimdir... hörmetler, saygılar, kutlu yıllar abi.

  sepet sepet yınurta, sakın bana uzatma, uzatırsan keserim, tam dübürden üzerim... özür dilerim...

  [bi de, "..." yazan yere "karrı" geliyo abi, yannışlanma olmasn:]
8 entry daha