şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
 • 1- tartışmasız bir şekilde tüm zamanlar ve bağlamlarda bu iş bir sanat eseridir.

  2- bir insan bu şovu beğenmiyorsa bizden değildir. sadece bu şov üzerine konuşabildiğim için bir kadınla evlenir, bir erkeğin ölümüne dostu olurum.

  3- bo burnham kendi ruhunun madenciliğinin yapmış, çıkanla dürüstçe yüzleşmiş, onu kalifiye bir zanaatçı gibi ince ince işlemiş, her bir saniyesinde estetik kaygı gütmüş ve kendi devrinin entelektüel tartışmalarındaki konumunun açıkça göstermiştir. dünyada çok az insan bir yıl uğraşıp bundan daha iyisini yapabilir.

  4- gösteri beni başından sonuna kadar düşüncelere boğdu ancak tek bir düşüncemle bile mantığımın yüzleşmemesini sağladı. çağrışımlar, metaforlar, duygular her şey birbirine karıştı aklımda ve eser karşısında sadece sarsıldım. geçişlerini, sahnelerini, bütünlüğünü, alt anlamlarını ve derinliğini düşünürken akıştan kopmamak için o kadar zorlandım ki bunu anlatamam.

  5- evrensel olarak düşünüleni senden daha derin düşündüğünü gösteren ve bunu ustalıkla hissettiren üstelik bunu sadece kendisiyle hesaplaşırken yapan bir insana sanatçı demeyeceksek tam olarak kime sanatçı diyeceğiz ben bilmiyorum.

  6- bo burnham bir sanatçıdır, inside bir sanat eseridir, bu gösteride kendi özgül evrenselliğinin duygusunu bulan herkes de sanat alıcısıdır.
23 entry daha