şükela:  tümü | bugün
249 entry daha
 • güzel şey, severim kendisini.

  bu arkadaş ömür boyu büyüyor, 20'li yaşlarda doğumdaki halinden iki kat, 40'lı yaşlarda yedi kat büyük oluyor. ama bu durum sizi korkutup şaşırtmasın çünkü dışarıda gördüğünüz kısım buz dağının görünen tarafı, dışarıda 1cm falan gibi duran klitoris, içeride 20cm'e uzanıyor.

  klitoris aşırı büyüyorsa bunun nedenleri, erkek hormonlarının fazlalığı, hormon tedavisi ya da uzun süreli klitoris mastürbasyonları.

  bir de klitorisin büyüklüğü ile vajinaya uzaklığı kadın orgazmında etkili olduğu iddia ediliyor araştırmalara göre. küçük ve/ya vajinaya uzaksa kadın daha zor orgazm oluyor.

  klitorise cinsel uyarılma olmadan dokunursanız acı duyar / acı verirsiniz. ön sevişme önemli ve ön sevişmeye de çat diye klitoristen başlamamalısınız, yoksa hayalleriniz yıkılır.

  ön sevişme demişken kadınlar için önsevişme etkisi yaratan şeylerden en ilginci yaklaşık yarım saatlik tempolu yürüyüş. yürüyüş sonrası cinsel uyarı saatlerce sürebiliyor.

  önce dm'den, sonra gerçek hayatta yürüyelim arkadaşlar, sesinizi yer, gök, su dinlesin, sert adımlarla her yer inlesin :))

  ...
  ek: bazen bulamayabilirsiniz diyenler gördüm başlıkta. bunu bulamayan kişiden kaçın, ya kadın görmemiş ya da klitoris nedir bilmiyor. her türlü sıkıntı.

  edit: imla.
35 entry daha
hesabın var mı? giriş yap