şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • kına yakabilirsiniz. boşuna demiyoruz bu ülkenin esas sorunu tüm sorunları yaratan ve her yemi yiyen ulusalcılardır. sözlükte de bunlardan bolca var.

    ne ellerini ceplerine atıp bir tane muhalif medya organına yardım ederler ne muhalefet için yararlı bir işe imza atarlar seçim günü bile televizyon karşısında yatar çoğu. akp’yi yenmenin tek yolu olan birleşmiş muhalefet projesi de bunların yüzünden yapılamıyor yoksa zırlarlar hemen. varlıkları tümden zarar ama sorsan vatanın esas sahipleri ülkenin bekçisi atatürk’ün mirasını koruyan bunlar. şovmenler…

    bu kadar zekadan yoksun olup her tuzağı yemek o kadar hatadan sonra hala akıllanamamak. aferim büyük resmi gördünüz ülkemiz artık tam bağımsız olacak! artık ruşen çakır sınırdan ülkemize afgan sokamayacak. 140journos emperyalistlere hizmet edemeyecek. vatan hainlerini alt ettiniz bravo size. akpli kafadan gram farksız. hak ettiğiniz şekilde yönetiliyorsunuz.

    bu ülke bunlar var olduğu sürece burnu boktan ne yazık ki kurtulmaz. böyle gelmiş böyle gidecek hiç hayal görmeye gerek yok. türkiye düzelmez. boşa vakit kaybediyoruz.
288 entry daha