şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
  • hah, sabahtan beri “akp'li değilim ama” ile başlayıp, yurtdışından fon alan kuruluşları yerden yere vuranlar şimdi kına yaksın.

    o kadar aptalsınız ki bu işi kimin başlattığını, günün sonunda kimin karlı çıkacağını göremediniz. çok da zor değildi aslında. bu bağımsız medya kuruluşları gezi olayları sonrası ortaya çıktı çünkü ana akım medyada eylemler (özellikle ilk günlerde) hiç yer almıyordu. bir süre sonra yer almaya başladı ama bu sefer de eyleme katılanlar terörist gibi gösterildi. tabii burada konuşan çoğu kişi o günlerde evinde metin 2 falan oynuyordu. z kuşağı bizi kurtaracakmış, yarrağımı kurtaracak. daha yakın geçmişten haberiniz yok.

    bu kuruluşlar aldıkları paraları açıkça belirtiyor. ortada gizli saklı bir şey yok. üstelik bahsi geçen para da yıllık 65 bin dolar. yani kusura bakmayın ama ben tek başıma 1 yılda daha fazla kazanıyorum. bu kadar büyümüş, halkın ilgisini görmüş hiçbir medya kuruluşu, 65 bin dolar gibi komik bir para için yayın politikasını değiştirmez. diğer başlıkta da yazdım, tekrar edeyim. eğer böyle bir şeyin mümkün olduğunu düşünüyorsanız aranızda toplayın 65 bin dolar, mülteci karşıtı haber yaptırmayı deneyin bakalım kabul edecekler mi?

    dün bir dangalağın yaktığı ırkçılık ateşi bugün yine size zarar verecek, haberiniz yok. artık en doğru haberi akit ya da a haber'den alırsınız. ha bir de, sözlükte insanları hedef gösteren o ırkçı eleman kimmiş, geçmişte nerelerde ne yazmış, kime oy vermiş gidip bir bakın bakalım.

    o insanların söyledikleri tek kelimeyi dahi dinlemeden hedef gösterdiniz ya da gösterilmelerini desteklediniz. mültecilerle değil, devletin mülteci politikası ile probleminiz olmalı. ancak insan kötü yetiştirilince içindeki ırkçılığı atmakta zorlanıyor tabii, anlıyorum.
285 entry daha