şükela:  tümü | bugün
237 entry daha
  • pcr testi güvenilir bir test değil. bir kaç farklı doktordan dinlediğim kadarıyla döngüsü ile oynandığında tüm dünyanın covid olduğunu gösterecek kadar yanlış bir testtir. aşı olanlara hangi döngü ile olmayanlara hangi döngü ile baktıklarını sadece allah bilir. abd'de pcr testi ile covid 19'u tespit etme uygulaması son bulacak yakında..
    aşının dayatılması konusu ise tam bir garabettir. fazlarını tamamlamamış aşıları dayatmak insan haklarına ve anayasaya göre suçtur. aşı olmayanlar tarafından virüsün yayıldığını söyleyenlerin hiçbir dayanağı yok. tamamen uyduruyorlar. aslında bu virüsü yayanlar ,size az bile yapıyor. uğur şahin'i ve tüm ilaç şirketlerini tebrik ediyorum. bu kadar organize olabildikleri için. medyayı asla es geçmemek lazım.. zaten varyantı aramak için medyaya bakmak yeterli. iyi güdüyorlar sizi. olunuz aşınızı..
    olmayanları da rahat bırakın. aşının yapıcıları , aşı sayesinde hastalığın sorunsuz atlatılacağı yönünde bilgi vermedi mi size.. yani aşı olan hafif atlatacak. olmayan ölecek ya hani.. sen aşını olduysan sesini kes ve hayatına bak. olmayanlara dayatamazsın. en kötü ayakta geçireceksin işte. aşına güven.. başkası seni ırgalamaz.