şükela:  tümü | bugün
10 entry daha
 • hafta ici oglen 3'te falan gidebilecek bir issiz degilseniz burada oturmayi unutun. boyle bir kalabalik yok. biz 3 defa tesbbus ettik.

  1- ilk açıldığı zamanlar, dükkan ufacık şimdiki gibi yan tarafı dahil etmemişler, girdik içeride yer yok. boş masa var ama çalışanların eşyaları var gibi böyle bi garip dağınık falan. öyle durduk dikildik biri de gelip ne var lan ne bekliyonuz masa boşalır birazdan çekilin hele bile demedi keşke onu deselerdi, kendi kendimize durup çıkıp gittik.

  2- pandemi sonrası sürekli bir şekilde önümüze düştü hadi dedik tekrar gidelim, gittik. dükkanı büyütmüşler ama yine yer yok. içeride bekleyebilirsiniz 3 masam var bekleyen dediler girdik içeri ama içerisi cehennem gibi nefes alınmaz öyle. millet manyak herhalde diye düşünüp çıkıp gittik.

  3- akşam daha sakin olur dedik 19.40'ta gittik 5 dk falan menüye baktık biri geldi kruvasanım kalmadı diye. dedim nasıl yani falan şaşırdım aslında daha çok mal gibi kaldım, demez mi 8'de kapatıyoruz diye. hahahahah ne bilelim ya cafe diye bankaya geldiğimizi. e peki biz niye 5 dk menüye baktık bre gafil? fiyatlarınız tunali hakkini veriyor, masada içi sigara dolu leş gibi kokan küllük yani öyle çok düzgün bir mekan izlenimi de vermediniz ama buna rağmen gün sonunda artacak da olsa fazladan kruvasan çıkartamıyor musunuz? fazla yap gün sonunda artan senin derdin olsun benim değil. kuzu ciğeri mi bu temini sınırlı bir ürün de her zaman istenen miktarda temin edemiyorsunuz yoo? ha biz kalkıp giderken de bizden önce oturmuş masaların kruvasanları geliyordu içeriden. bence şutlandık kapanmaya yakın geldiğimiz için. gerçi fark etmez, hangi sebeple şutlandıysak mekanın saçmalığını değiştirmiyor.

  lokmacılar gibi herkes denediğine/instagram'a story koyduklarında biraz daha sakinler belki 4. bir kerizlik denemesinde bulunuruz.

  edit: haftaiçi izinliyken baktık yer var oturduk denedk bu sefer. güzel de bi daha gider miyim hayır. sipariş vermek için 5 dk kadar hiçbir garsonla göz göze gelemedim. el kol sallamak zorunda kaldım baktım bakacakları yok. tavuk dönercide olsa kalkıp şefim şu masaya 2 döner yollar mısın derim de böyle yerlerde fena batıyor bana.
1 entry daha