şükela:  tümü | bugün
8 entry daha
 • ön edit 2 : üye alımı tekrar aktifleştirilmiştir.
  https://t.me/joinchat/umz9gh1p-q5lytbk

  ön edit 1: yeşillendiren çok arkadaş oldu. telegram kanalının linkini söylediğim gibi 10 kişi dolunca kapatmıştım. şimdi tekrar açıyorum ve yeni limitim 100 kişi. 100 kişi dolunca bu linki de kapatacağım. https://t.me/joinchat/tba89is8vnq0ndg0 . lütfen sadece ilgili kişiler girsin, dur ya ne varmış burada bir bakayım diyenlerin bulacağı bir şey yok.

  ön edit:
  nft tavsiyelerine başlığında tecrübelerimi paylaştım

  bir miktar gas fee kaybetmeme sebep oldu fakat güzel kazançların olduğu bir platform. öğrendiklerimi aktarmayı düşünüyorum. en azından yaptığım hataları yapıp gas fee kaybı yaşamayın.

  parayı çekti ama nft i alamadım.

  böyle bir ihtimal var mı ya?

  anlayan biri yardımcı olabilir mi?

  edit: kendi kendime uğraşarak öğrendim. bin dolar yatırım yapayım demiştim ama yarısından fazlası gas fee lanetine gitti. aman diyeyim dikkat edin.
  baktım bu iş böyle olmayacak bin dolar daha yatırdım. bu rakam beni zorlayacak bir rakam bu arada ama risk budur dedim.
  şuan güvendiğim tek şey insan psikolojisi. herkes girmek istiyor fakat kimse cesaret edemiyor. ama herkes deli gibi bakıyor. bitcoin içinde 2013-2014 yılında böyle bir ayrım yaşamıştım. şuan onun pişmanlığının olması bu denli bir riske girmeme sebep oldu.

  1-2 hafta sonra editlerim dolandırıldım mı yoksa bir şeyler oldu mu diye(swh). ama en kötü alıp 1-2 yıl dursun diyeceğim sanırım.
  bu arada 2 bin dolar beni zorlamayacak bir rakam değil, gayette zorluyor. fakat dedim ya risk budur dedim.

  nft tavsiyeleri için yeşillendirenler oluyor. giveaway vs.(nft çıkaranlar beğeni etiket vs ile çekilişle nft dağıtıyorlar, para ayırmak istemeyen arkadaşlar bunları takip edebilir) paylaşımı bilgilendirmeleri için bir telegram kanalı kurdum. ilk etapta 10 kişi almayı planlıyorum. çünkü fazla kişi ile ilgilenecek zaman ayırmam zor olacak. sonrasında ilerleriz belki bakalım.
  telegram kanalı: https://t.me/joinchat/8xgsqetpkve4mthk
19 entry daha