şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • bu ne abi.
  tamam tam bir şaklaban ama böyle bir şeyden nasıl rahatsız olmazsınız anlamıyorum tam bir duygusuz karaktersiz ibnelersiniz.
  ben de zerre haz etmem bu tiplerden ama bu video gerçek mi çözemedim nasıl olabiliyor gerçi tüm arka stop ışıkları yerde araba da görmedi desek.

  ne kadar aptal bulsam da bu tipleri böyle bir şeyi "maymunluk yaparken yok olan"
  gibi lafları söyleyebilmek büyük duygusuz ibne olmayı gerektiriyor.

  sadece biraz empati yaparak bu arkadaşın yaşadıklarına inmek istiyorum.
  velev ki bu arkadaş bir stunt ve normal zamanlarda trafik içerisinde bu hareketleri yapmıyor ve gece olduğu için yol da çok boş olduğu için arkadaşlarıyla takılırken bir anlık gevşek modda makaraya vurmak istedi ve bunlar oldu.
  elde ne var? hiç trafikte yapmayan adam sadece trafik bomboş diye esprisine bir ön kaldırayım dedi zaten şehir içinden uzak. zaten araba yok vs vs.

  hiç mi hayatınızda manyak şeyler yapmadınız? bir anlık hatalar yapmadınız? emin olun çoğunuz yaptınız ama böyle bir şey başınıza gelmedi çünkü şanslı orospu çocuklarısınız birisinin başına böyle bir şey geldiği için mutlu olduğunuzdan dolayı.

  ha yok deli gibi makas atarken trafiği ciddi tehlikeye atan, yayaları belki de ciddi tehlikeye atarken kaza yapsaydı ben de üzülmezdim ama bu vahşete üzülmemek elde değil.

  edit: kimse bana sol şeritte bu yapılır mı? trafikte bu yapılır mı demesin. sizler orospu çocuklarısınız ki böyle bir şeye seviniyorsunuz. amına kodumun evlatları hayatlarında hiç hata yapmamışlar ya. bir gün hata yaptığınızda şanslı olmaz iseniz o zaman çok iyi anlarsınız.
  o zaman dersiniz ki ya sadece küçücük bir şeydi sonuçları nasıl bu olabilir?
  belki hiç diyemezsiniz bile
160 entry daha

hesabın var mı? giriş yap