şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • 6 nisan 2008 gençlerbirliği galatasaray maçı öncesi uzun uzun "merkez hakem komedisi"nden bahsetmiş, hakemin nası rezil bir maç yönettiğinden, maçı fenerbahçe'ye nasıl hediye ettiğinden bahsetmiş yöneticidir.

    maç içinde benzer hatalar galatasaray lehine yapıldıktan sonra maç sonunda önceki açıklamaları sorulduğunda sanki az önce hiçbirşey olmamış gibi "dediğim gibi merkez hakem komedisi, resmen maçı rakibimize verdiler, daha fazla konuşmak istemiyorum, çok üzgünüz" gibi birşeyler söylemiştir. e be kardeşim yana yakıla "beyaz çarşaf" diye bağırdığın pozisyonun çok benzeri senin lehine de gelişmedi mi? aynı maçta 2-3 tane gollük pozisyon (penaltı, gole giden gençlerbirliği atağının devre arası diye kesilmesi, isaac'ın ofsayt diye kesilen karşı karşıya pozisyonu) güme gitmedi mi? e hadi dürüst olsana. bizim maçta da hatalar oldu desene.

    diyemezsin. çünkü benzer hatalarda hakemi fenerbahçe odaklı olmakla suçladın. çünkü yönetici gibi değil taraftar gibi davrandın.

    evet, sezon sonunda galatasaray şampiyon olur mu bilinmez, ama bu şekilde yöneticiler olduğu müddetçe, türk futbolunda aşırı hırs, gerginlik, eyyam ve eninde sonunda kavga gelecektir, orası kesin.
621 entry daha