72 entry daha
 • öncelikle ne tarz isteklerinizin olduğuna göre değişkenlikler gösterecek başlıktır.

  ben az çalışıp çok kazanayım, kazandığım parayı rahatça harcayayım kafam rahat olsun diyorsanız; montana, wyoming, nebraska tarzı iç kısımlarda bulunan eyaletler size göre.

  ben güneşi kumu sahili çok seviyorum, o kadar amerikalara gelmişim soğukla da uğraşmayayım bir zahmet diyorsanız; güney california, miami, hawaii tam sizlik.

  ben eğlenmek istiyorum, gece hayatı çok iyi şu parti senin bu parti benim olsun istiyorsanız da; california, miami, texas, colorado gibi yerleri tercih edebilirsiniz.

  ama benim tipim esmer, ırkçılığa maruz kalmak istemiyor dışlanmaktan korkuyorum diyorsanız da eğer; california, new mexico, arizona, texas, mississipi seçenekleri size göre.

  ben ne kadar amerikalara gelsem de türk birilerini görmek istiyorum, türk yemekleri vazgeçilmezimdir diyorsanız; new york, new jersey, maryland gibi doğu eyaletlere öncelik vermelisiniz.

  ben soğuğu seviyorum hem de avrupai yapılara bayılıyorum, insanlar oturaklı olmalı ve sakinlik önceliğim gibi fikriniz varsa; new hampshire, massachusetts, rhode islands, connecticut, maine tarzı kuzey doğu eyalet seçimi yapmalısınız.

  ben doğa insanıyım, ormana yakın olayım arada bir şeyler ekip biçeyim kimse beni rahatsız etmesin etrafta kimse olmasın diyorsanız; montana, kuzey & güney dakota, idaho eyaletleri tam sizlik.

  ben insan görmek istiyorum, koşuşan insanlar iş insanları gürültü beton benim için artık alışkanlıktan ziyade bağımlılık olmuş diyorsanız; illinois, new york, new jersey, washington (eyalet olan) mükemmel seçim olacaktır.

  önermediğim eyaletler ise hristiyan yobazların çok bulunduğu ya da imkanın az olduğu genel olarak iç eyaletlerdir; tennessee-kentucky ikilisinden uzak durulmalıdır, alaska'da 7 ay kar bulunmaktadır, alabama hayatınızda görüp görebileceğiniz en garip insanları bulundurur. nevada resmen çölden oluşmuş olup ciddi su sıkıntısı vardır. önermediğim bir diğer yer ise birleşik devletler'in başkenti olan washington dc'dir, tahmin edeceğiniz üzere iş olanağı çok az olup her yerde devlet insanı olup kanunlar diğer kısımlara göre oldukça sıkı ve sıkıcı bir şehirdir.
144 entry daha
hesabın var mı? giriş yap