şükela:  tümü | bugün
58 entry daha
 • tek kelimeyle muhteşem bir insan.dün akşam açıkhava'da verdiği konser muhteşemdi her anlamda.
  oturulabilecek en güzel yerde bilet bulduk.orta sıranın en önünde.
  son gün birileri iade etmişti biletlerini süper şanslıydık.
  konser boyunca birbirinden güzel şarkılarını söyledi.
  ancak benim çok sevdiğim şarkısı olan patoma'yı sölemedi bir türlü..zaten konser boyunca sölediği şarkılar önceden belirlenmişti.
  konser sırasında patomayı sölememe ihtimalini de göz önünde bulundururarak arkadaşlarımla oturduğumuz minderlere kocaman harflerle patoma yazdık.harf harf her mindere.
  konser bitti haris içeri geçti.yoğun alkışlar ve geri geldi.(bu klasiktir)
  haris geri geldiğinde en ön sırada olmanın avantajı ile biz ayağa kalktık ve elimizdeki minderleri kaldırdık.
  haris bize baktı anlayamadı ama sonra tek tek minderleri okuyunca ufak bir tebessümde bulundu.anladığını anladık ve beklemeye başladık.daha sonra önceden belirlenmiş olan olmasa maktubun un yunancasını söyledi.(bu şarkıyı uzatmalara bırakması da klasiktir)şarkı bittiğinde herkes ayağa kalkıp alkışlamaya başladı.o an haris in dönüp orkestraya patoma dediğini okudum dudaklarından.piyanodaki amca anlamadı(şarkı önceden belirlenmiş kareografide yoktu).sonra yanına gitti ve patoma dedi.sonrası zaten tüm tüylerim diken diken kalbim yerinden çıkacak kadar heyecanlı patoma çalmaya başladı.haris şu ana kadar ördüğüm en güzel ve özel peformansı ile patoma'yı inanılmaz içten söyledi. şarkı bittiğinde gözleri dolmuştu.yüzünü kapattı ve eğildi.tabii herkes de ayaktaydı….
  sanırım bu anı unutmayacam…haroula lütfen hep şarkı söyle ve yine gel.
139 entry daha