şükela:  tümü | bugün
111 entry daha
 • gençler bende oyunun orijinal versiyonu var ama daha önce de bu başlıkta yazmıştım ben steamden aldığım zaman oyun fiyatı ne ise kendi orijinal kablosu da aynı fiyattaydı. şimdi kablo fiyatı uçmuş gitmiş. illa bu oyunu oynamak istiyorum diyorsanız;

  1- orijinal kablo önceliğiniz olsun, ıvır zıvırla, ses dosyası yüklemeyle, ses gecikmesiyle uğraşmazsınız. taktığınız gibi bilgisayar otomatik olarak gitarınızı tanır. yok mu yurt dışında akraba, eş dost? amerika amazon 30 dolar civarında, ingiltere amazon ise 25 pound civarında bir fiyata satıyor. oralarda yaşayan biri için dışarda bir öğün yemek fiyatı, ne yazık ki bizde 800 olmuş.

  gecikme oluyorsa öneri

  2- cherub rock adlı dlc mutlaka olmalı, neyse ki bunun fiyatı oldukça ucuz.

  3- customforge sitesine ücretsiz üye olun sonra da gerekli dosya
  bu sayfadan indirip dizine atın, zaten orda video olarak güzelce anlatılmış.

  4- https://ignition4.customsforge.com/ adresinden istediğiniz şarkıları varsa indirebilirsiniz. kırmızı olarak işaretli satırlar resmi dlc olduğu için ne yazık ki bu siteden indirilmiyor. bazı şarkıların birden fazla versiyonu var, önceliğiniz siteye eklenme yılı en son olan hangisiyse onu indirmek olsun. genelde yeni tarihliler daha doğru oluyor, senkron problemi olmuyor vs... indirdiğiniz bazı dosyalarda birden fazla dosya olur siz p.psarc ı dlc klasörüne atacaksınız. m uzantılı olan mac için, xbox ps zaten belli oluyor. bazı şarkılarda dd harflerini görürsünüz, bunlar dinamik zorluk eklenmiş şarkılardır, çalışırken zorluğu ( çalım esnasında tüm notalar mı yoksa temel aksan notaları mı görünsün ekranda ayarını yapmanıza izin verir)

  5- resmi dlc leri ücretsiz indirmek içinse şu google drive adresini kullanabilirsiniz. beleş dlc

  6- bunlar çok iş, ben zaten sadece bi bakıp çıkıcam, denemek istiyorum ama para vermek zor geliyor diyenler ya da tüm bunlar çok karışık görünüyor yapamam diyenler için en kolay yol torrent olarak kırık versiyonu indirmektir. ben de geçen hafta format sonrası sadece dlc içerikli bir torrenti kullandım. tek tek indirmekten çok daha hızlı oluyor bu şekilde. steam klasörümün içine kopyalayıp attım, hiç bir sorun yok.

  torrent kullanabiliyorsanız benim son kullandığım: https://kickasstorrents.to/…c-2020-04-t4396258.html

  son olarak; rocksmith+ ile ilgili olarak olumlu yorum hiç görmedim, üstelik dolar bazında aylık/yıllık üyelik ve şarkıların zamanla telifinin biteceği, ubisoft online bağlantı problemlerinin asırlardır devam etmesi ve çevrimdışı modun olmaması gibi bazı temel sorunlar nedeniyle rocksmith 2014 asla popülerliğini kaybetmeyecek.

  edit : aradığım eski rs1 dlc lerini bana ulaştırmak için 10gb lık dosyayı gönderen ve bi ton vaktini harcadığım @populer kiro ya çok teşekkür ediyorum. zamanında resmi dlc olsa bile şarkının cdlc olarak paylaşılması serbestti, artık anında tüm versiyonları siliniyor, o yüzden zaten internette var ordan indiririm şeklinde düşünmeyin. rs+ çıktığında hangi şarkıların sunulacağı belirsiz fakat büyük olasılıkla şu an serbestçe indirdiğimiz çoğu şarkı kaldırılacak. bir drive oluşturup oraya atmak faydalı olabilir.
5 entry daha
hesabın var mı? giriş yap