268 entry daha
  • setlistin beklendiği gibi klasik placebo şarkılarıyla dolu olmayacağını hemen herkes biliyordu zaten. seyirci tarafından en büyük reaksiyon, coşku ve katılım sırasıyla beautiful james, special k, the bitter end ve running up that hill'de geldi haliyle.

    konserden önce kamera kaydıyla ilgili olarak yapılan türkçe ve ingilizce sesli anonsa ek olarak ekrana yansıtılan uyarıya rağmen tüm konseri çekmeye çalışan gerizekalılara brian molko biraz sert de olsa gereken cevabı verdi, özellikle öndeki bir kişiyi de işaret etti. üslup konusuna ben de katılıyorum, bol fuck'lı ve selfish'li kimsenin beklemediği sert bir çıkıştı ancak cümlesinin sonunda da "we ask you very very politely" şeklinde yalvardı resmen. öte yandan çekmeye devam ederseniz ben de siklemem konseri demesi pek hoş olmadı elbette, sonuçta uyarıya uyanlar çoğunlukta ama ne yazık ki millet bundan anlıyor, bu azardan sonra telefonu iki eliyle birden tutarak tüm konseri çekmeye çalışan önümdeki beyin fukarası da dahil olmak üzere the bitter end'e kadar 1 tane telefon kamerası görmedim, sonra yine bir kaç tane çıktı tabi.

    netice itibariyle dünya gözüyle placebo da izlemiş olduk, keyifli bir konserdi, gönül isterdi ki diğer klasikleri de dinleyebilelim ama umarım başka sefere artık.
54 entry daha
hesabın var mı? giriş yap