şükela:  tümü | bugün
41 entry daha
  • bir çoğu ilerlemiş yaşlarında, hayatlarına bir çok kadın girmiş de olsa, evlenmiş bile olsalar, hayatları boyunca hiç bir kadına çıkma veya evlenme teklif etmemiş olduklarını hayretle fark ederler. bu en çok görülen semptomdur. çünkü bir badak hoşlandığı, takıldığı bayanla geziyor, tozuyor, eğleniyor bile olsalar işi birlikteliğe götürmek için son adımı atamaz. genelde öfkeden çıldırma noktasına gelmiş olan karşı taraf o adımı atar. bir kadın için bu adımı atmak çok zor geldiği için de badakların başlamadan biten bir çok ilişki öyküsü vardır. ha unutmadan, kadından badak olmaz. doğasına aykırıdır. badaklık sadece erkeklere özgü bir durumdur maalesef. badaklık bir aslanın vejeteryan olması gibi bir şeydir.

    badaklar parayla ilişkiye giremezler. bir fahişeyle kolay kolay yolları kesişmez. bu konularda aşırı zorlanırlar. tahrik olabilmek için çok başka şeylere ihtiyacları vardır. işte bunları anlayamayanlar, abazan erkeklerle badakların arasındaki en büyük farkı da anlayamazlar. bu yüzden bir çok kişi badakları kifayetsiz abazan sanarken hayati bir yanılgıya düşerler. badakların doğasından gelir bir takım şeyler, poz değildir.

    badaklar ilişkiyi başlatamadıkları gibi bitirmekte de sorunlar yaşarlar. genel olarak şövalye ruhlu olurlar. bu ruh yüzünden, ilişkileri bitme noktasına taşımaktan imtina ettikleri durumlar yaşarlar. ve bu yüzden de hasbelkader başladıkları bir ilişkiyi bitiremedikleri için yanlış evlilikler yapmış çok badak vardır. ha bunların aralarında doğru kadına denk geldiği için şanslı olanlar da vardır elbet. ne mutlu onlara.
75 entry daha

hesabın var mı? giriş yap