455 entry daha
 • bilmeyenler için dedikoduları +18 servis olarak vereceğim.
  +18 +18 +18
  --- spoiler ---

  ilk olarak maxi lopez ile wanda evliliği ile başlıyor hikaye. wanda hırslı bir kadın fakat maxi lopez sadece az parlamış bir futbolcu. bu evliliğin etkisiyle italya'ya gelen bu kadın burada lüks ve şatafatla tanışıyor.
  görsel
  aslında kadının çok bir daldan dala atlayayım durumu yok gibi hissettiriyor bana çünkü bu adamdan üç çocuk yapıyor. maxi lopez'in ise o dönem webcam seks yaparken görüntüleri yayılıyor. adamın çükü gündem olmaya başlıyor. sonra takım arkadaşlarıyla tekne partisi yapıyorlar.
  görsel
  bu fotoğrafta icardi bu çift ile ilk karesini veriyor. wanda nara'yı bu görüntüler kızdırmış olacak ki takımdaki arjantinli arkadaşıyla adamı boynuzluyor zaten psikolojisi dağılmış saygınlığı bitmiş adamı sallayıp mauro icardi ile evleniyor wanda nara fakat bu evlilikte maxi lopezden ders alan wanda aşkın kendisini kör etmesine izin vermiyor. daha evliliklerinin başında adamı instagram üzerinden pazarlamaya başlıyor.
  görsel
  zaten ilerleyen zamanlarda eşinin menajeri olarak para götürmeye başlıyor wanda. bu arada icardi'de daha başarılı bir futbolcu olduğu için çocukları kendisine bağlıyor. resmen maxi lopez'in tüm ailesini elinden almış oluyor. maxi lopezde messinin arkadaşı olduğu için messi arjantin milli takımında icardiyi istemediğini söylüyor. icardi milli takıma alınmıyor. derken icardi takımda istenmemeye başlanıyor. takımda huzursuzluk çıkarttığı için ve menajeriyle inter kulübü anlaşamıyor. icardinin kız kardeşi çıkıyor abime büyü yaptı bu kadın diyor. aile bırak kadını bize dön dese bile nafile. aileye rest çeken icardi takımdan da ayrılıyor ve parisin yolunu tutuyor. karısını aldattığı dedikoduları çıkıyor bu süre zarfında ve doğru olduğu anlaşılıyor. wanda bu süre zarfında sürekli depresif ve aile kadını gibi fotoğraflar çekiliyor. sadece çocuklarını düşünen bir anne ve icardiyi hayatından çıkarmaya hazır bir hale geliyor. maura icardi eşiyle barışmak için 20 yıllığına bütün mal varlığını wanda'nın üzerine yapıyor. o günden sonra instagramları tam tersi haline geliyor. icardi zaten o zamanlar böyle bir fotoğraf çekiliyor wanda ile.
  görsel
  bu zaten herşeyi anlatıyor. adamın instagramı aile albümüne dönüyor.
  görsel
  wanda yeniden instagramda kendisini arz etmeye başlıyor.
  görsel
  bu hikaye istanbul'a değil amerikaya gider diye düşünüyorum çünkü kadın modacı ve adam baya bekaret kemeriyle dolaşıyor artık. wandanın en bilinen fotoğrafı da bu.
  görsel

  --- spoiler ---
  +18 +18 +18
17818 entry daha
hesabın var mı? giriş yap