aynı isimde "kızılcık şerbeti" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
615 entry daha
 • nobody:
  kıvılcım: ömer onlardan o kadar farklı ki…

  bu bölüm kıvılcım zort.
  teyzeee alooo? yengesiyle evlenmiş adam. 20 yıl da evli kalmış. ne farkı? ailenin en korkuncu ömer. yengesiyle evlenen bana neler yapmaz demiyor musun? içki içmiyormuş da cumaya gidiyormuş, kırmızı çizgiye bak. lan yengesiyle evlenmiş. yen ge si. istemeyerek ama adet diye falan deyip nasıl sindirebilirsin bunu. korkunç aq. kız çocuğunuz olursa da adet diye gömer canlı canlı o zaman ne diyelim kıvıljımjıım rabbim içine sindirsin.

  nursema'nın apo'yu ilanı aşk ederken duyması güzel oldu, yoksa yine alev'e ayarttın mayarttın zırvalardı. once a yobaz always a yobaz sonuçta. önümüzdeki haftanın trailer'ında da doğru yolu bulduğunu görüyoruz. güzel oldu bu şekilde. hep bizimkiler mi o tarafa geçecek, böyle çok güçlü oluyorlar, nursema'yı bize verin fkdojshw

  pembe'nin kadın düşmanlığı beni cinlendiriyor. kendi kızından gelinine, dünüründen yengesine herkesten nefret ediyor. gelini çizgili * pijama giyiyor diye “oğlumu kaçırtacak cilvesiz” diyor. iki yetişkin olan ömer ve kıvılcım evlenecek diye “ömer'i avcunun içine almış oynatıyor” diyor. erkekler hiçbir suçun sorumlusu değil, kadınlar her şeyin sorumlusu. kendi öz kızı gelip “ibrahim beni camdan attı” dese “sen kesin bakire değildin, kırıştırdın mı umut denen çocukla” falan der. bu kadar erkek yalaması kadın düşmanı insan az görmüşümdür.

  ha bi de,
  nobody:
  pembe: rabbim herkese nasip etsin.
257 entry daha
hesabın var mı? giriş yap