şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
12669 entry daha
  • kahramanmaraş depremi her şeyimi aldı götürdü. bir mucize eseri evden sağ kurtuldum. yatırımlık iş yerim vardı, kendi iş yerim vardı. hepsi bir anda yok oldu. tuhaf hissediyorum. 20 gündür baksır giyemiyorum. baksırım yok. ayağımdaki çorap bir haftalık. ceketim çamur içinde. bir montum bile yok. hayatımda hiç böyle olmamıştım. her zaman planlı yaşamıştım. bir anda boşluğa düştüm.

    cebimde biraz param var. sağolsun onu da buradan bir yazar gönderdi. allah ondan razı olsun. o paraya da kardeşimle yemek yiyoruz. kıyafet alamıyorum. kahramanmaraş onikişubat zekeriya tanrıverdi okulunda ısparta milli eğitim müdürlüğü yemek veriyordu onu da kaldırmışlar. mecbur cebimdeki parayı yemeğe harcıyorum.

    benim mont, çorap, baksır, atlet, kazak eşofman altına ihtiyacım var. bu konuda bana destek olabilecek varsa çok sevinirim. mont lütfen ikinci el olsun, kullanmadığınız varsa giyerim. masraf olmasın. yırtık vs olması hiç önemli değil. diğerleri de ikinci el olabilir size zahmet kullanmadığımız kıyafetiniz varsa yıkayıp gönderirseniz çok sevinirim. bedenim m ve l bedendir. farketmez ikisi de olur. kardeşim de m bedendir.

    ne diyeceğimi bilemiyorum. el açmak zor bir şey. ben şirket sahibiydim. başkasının eline bakmamak için işe bile girmeyip iş kurmuştum. demek ki kaderde bu zorluğa katlanmakta varmış. deprem insanı çaresiz bırakıyormuş. şimdi bir tane baksırım bile yok.

    edit: arkadaşlar ihtiyaçlarım karşılandı. gerçekten çok teşekkür ederim. allah razı olsun sağolun. çok şükür şuan bir ihtiyacım kalmadı.
136 entry daha
hesabın var mı? giriş yap