şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • ofsaytımsı rezillikten daha öte skandal değildir. sabri çelik’i hiç ağızlarına almayanlar hatta vekilini hedef gösterenler lale orta’yı dillerinden düşürmüyor. jorge jesus’un haklı olduğunu bir kez daha gösteriyorlar. maçlar masa başında kazanılıyor.

  önce medya tetikçilerine whatsapptan talimat ver sipariş haber yaptır. sonra algıyı oluştur ve kendin açıklama yap. organize kötülük yine iş başında.

  asıl soru şu bu olay bu arkadaşlara nasıl ulaştı? futboldaki derin yapı abdülkerim albayrak’a verdiği var kayıtlarını yine birine ifşa etmiş.

  fenerbahçe başkanının karşısına çıkmaya korkan hatta saha içinde kaldığını iddia eden camia bir maç kaybedince hemen ağlamaya başladı.

  mala anlatır gibi anlatalım ; ahmet çakar’ın açıklamasından alıntıdır

  lale orta,var'a şu pozisyonda neden hakemi çağırmadın kırmızı için diyor yani başta gs'nin hakkını savunuyor. var hakemi ise başka bir açıdan baktığını ve hiç bir müdahele olmadığını söylüyor. ama müdahale olmayan pozisyon özette yer almıyor.

  haliyle türk halkı bu pozisyonu izleyemiyor. ve gs camiası kırmızı algısı yapıp ardından lale ortayı gs düşmanı ilan ediyor. halbuki lale orta başta var'a neden uyarmadın demekte ne kadar haklıysa bu kirli yapının sakladığı görüntüleri ortaya çıkarmakta da o kadar haklı.

  malum camianın burada zoruna giden, çığırtkanlık yaptığı konu istedikleri algının yapılamaması. çünkü adalet değil ayrıcalık istiyorlar. bu onurlu davranış için lale orta'yı kutluyorum.

  edit: imla
152 entry daha
hesabın var mı? giriş yap