şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
  • da silva'yı da trabzonspor'a getiren eski gaziantepspor futbolcusu miranda'dır. da silva forvet oynardı ve digerlerine göre estetik bir oyuncuydu. aralarında eduardo, kırmızı ı$ık yandıgında yola fırlayıp tenis toplarıyla ce$itli hareketler yapan cocuklara benzerdi. onu ayrı anmak lazım.

    da silva geldigi gibi ligin ilk macında be$ikta$'a son dakika da bir gol atıp trabzonspor'un inönü'de 2-1 galip gelmesini sagladı. hatta o mac sonrası bayagı bir ilgi toplamı$tı da silva.

    bir kac zaman sonra aurelio akıllı davranıp tüm transfer yetkilerini bayram tutumlu'ya verdi. önce bir fenerbahce calımı ardından bir real betis calımı attı ve kendisini kurtardı. da silva ise biraz salaktı. sakatlık ayagına yatıp trabzonspor'a ben gelmiyorum diye haber yolladı. trabzon yönetimi '' kesin italya'dan, ispanya'dan teklif var, yoksa neden gelmesin '' diye heyecan yaptı. hemen hesap makineleri kasadan cıkartılarak ne kadar bonservis istesek hesabı yapıldı. mamafih gercek bir kac gün sonra ortaya cıktı. da silva cocuklugundan beri gakko$'mu$. elazıg'dan trabzon'a telefon acan da silva '' ben burada oynayacam, sikseniz gelmem '' dedi. böylesi bir duruma kuruldugundan beri rastlamayan trabzon yönetimi ne yapacagını bilemedi ve kacan yabancı futbolcusu icin elazıg'dan bonservis istedi. ama elazıgspor'un '' ula ne verdiniz ne istiyorsunuz '' sorusu ile istedigini alamadı da silva, elazıgspor'u bir iki sene '' pele bizim mahalle'de otururdu. '' masallarıyla oyaladı ve sonra oradan sepetlendi.
6 entry daha