şükela:  tümü | bugün
4 entry daha
 • sözleri kabaca şöyledir:

  aaa mm
  eheh he eeee sevgili güzel bayan, eee uzun bir müddettir size karşı yoğun duygular içindeyim, ee sizi çok beğeniyor, aynı zamanda alımlı, evet alımlı buluyorum. ee şimdi şöyle düşünüyorum; eğer ki ıı yanlış anlamıycaksanız, yani yanlış anlamanızı istemiyorum, tanışabilink?

  iiiiiirenç bi insansın ama şimdi bak burda insan bişey konuşuyor di mi ya tam bir laf ediyorum tatatatititi ya aaa ben kendim ben, ben, ben de sanatçıyım ben de biliyorum sanatı a ama ben kimseye saygısızlık, trompet çalıyomuş, banane ne çalarsan çal ama biz konuşuyoruz ya, oğlum kes şunu ya kes şunu ya ne terbiyesiz adammışsın ya.

  ıhıh hıh size demedim tabi ki hanımefendi. ya size karşı hislerimi açıklamakta güçlük çekiyorum adeta kıvranıyorum eee. ııı tanışabilink?

  oğlum sen beni delirtmek mi istiyon, ya niye çalıyon? konuşuyoz di mi burda ya? yani tam bir, iki insan kelime konuşurken tatata tititi yapma. ben kendim sanatçıyım benim iki ay içinde kasetim çıkıyor. sevildiğini unutma adlı kasetim çıkıyor burda. bayan, benim kasetim. bayan, bayan öyle hemen git, bayan gitmeyin hemen . eee helikopterlen gezelim. helikopterlen gezelim gökyüzünde birbirimizi tanıyalım. ıı tanışabilink? eee tanışamıyink.

  (bkz: el emeği göz nuru)