şükela:  tümü | bugün
1 entry daha
 • teaser'ı hoşuma gitmiş, meraklandırmıştır.

  neden? öncelikle gameplay footage falan göstermeyip, bir sır perdesi koyarak ardında kalan hikayenin kırıntılarının sunulması ve bunun farklı görsel bir fikirle yapılması, ilk oyunun belki de en büyük meziyeti olan sinematik öykü anlatma becerisi üzerine gidileceği izlenimi vermiştir. her şey bir yana, eldeki marka değerine duyulan müthiş bir güven var ortada; call of duty'nin bahsi bile geçmiyor, oyun modern warfare 2 olarak anılıyor teaser'da.

  bekleyip göreceğiz...

  http://modernwarfare2.infinityward.com/

  edit: bu arada activision oyunun çıkış tarihini resmi olarak duyurmuş, fakat oyunu modern warfare 2 olarak anmış ve call of duty adını ise kullanmamıştır. bu durumla ilgili fikri alınan bir activision yetkilisi özetle, ilk oyunun (call of duty 4 modern warfare) kendi başına çok güçlü bir şekilde var olduğunu ve şu anda bunun üzerine odaklandıklarını söylemiş.

  kısaca; çok büyük ihtimalle call of duty ön takısı olmadan yalnızca modern warfare 2 olarak isimlendirilecek oyundur. serinin devamı geleceği varsayılırsa bu oldukça mantıklı bir karardır aslında; yoksa gelecekte call of duty 7: modern warfare 4: operation sandstorm 2 falan gibi bir şeyle karşılaşabiliriz...
460 entry daha