şükela:  tümü | bugün
  • powerpoint ve open office'in tatsiz sunumlarindan sikilanlar icin son derece kiral bir sunum uygulamasi. sunumunuzu platform bagimsiz olarak online hazirlayip sunabiliyorsunuz (elbette kimi uyumsuzluklar oluyormus, birkac linux kullanicisi prezi icin $öyle böyle dedi bile. alt yapi olarak adobe'un zamazingolarindan birini veya silverlight'i kullaniyor olabilir bakmadim.) klasik sunum yöntemlerinden farkli, zoom in ve out'a dayali, göze pek ho$ görünen bir tarzi var. göstermek istediklerinizi büyük bir yüzey üzerine daginik ama birbirleriyle baglantili bicimde serpistirip, sonra interaktif olarak hoplaya ziplaya gösterebiliyorsunuz. görünen o ki mindmap olarak da pek kullani$li.

    kayit olup ücretsiz versiyonunu kullanabileceginiz ve $ahane örneklerini görebileceginiz web sitesi $urasi: http://prezi.com/

    mühim not: ücretsiz versiyonla hazirlanan sunumlarda sol altta benim pek dikkatimi cekmeyen bir prezi amblemi varmis sanirim. daha da önemlisi adamlara sunumunuzu örnek olarak internette yayinlama hakkini vermis oluyorsunuz, dikkat..

    not: ismi de biraz falso sanki ya..
77 entry daha