358 entry daha
 • yaptıgı hic bir iste hayır olmayan, nerede bir ser örgütü var elinde tuzlukla kosan kadın. adnan belgeselinden öğreniyoruz ki adnan'cilarin adil serdar sacan'a yıllarca yaptıgı iskence iftirası ve zulmu de bu kadının tutuklamalardan 5 sene sonra düzenlediği iskence raporu sayesinde olmuş.

  ozgurlukculugun bokunu cikarip feto demez, pkk demez, dhkpc demez, adnan oktar suc örgütü demez, hepsine masa olur, ama bilerek ama bilmeyerek. devlete karşı olsun da yeter, her grubu destekler.

  edit: kadını savunmak icin sayfalar dolusu hamaset yapacagınıza 5 sene sonra, evet yazıyla bes, neye bakarak iskence raporu vermis ona bir açıklama getirin hele de biz de aydınlanalım. kizinin da adnan'ın müritlerinden meltem daban'in kardeşiyle evli olmasi zaten tesadüftür tabi.

  madem video ile kimyasal silah tespit edebiliyor bu yüce insan, o zaman su videoyu (https://www.cnnturk.com/…oruntuleri-dava-dosyasinda) izleyerek nasıl olur da iskenceye karar verir? bu videoda edilen itiraflar iskence ile yapilmis gibi mi duruyor? adam resmen güle oynaya itiraf ediyor. hadi bakalım bu videodan da 25 sene sonra rapor düzenlesin.

  onca mesaj attınız da yok açıklama yapmış ne. neyi aciklamis? biz iskence ne güzel şey yapılsın mi diyoruz da carpitip iskenceyi meşru kılıyorlar diyor? diyoruz ki sırf beyanla nasıl oldu 5 dedik ama asli 7 seneymiş, 7 sene sonra iskence raporu düzenledin? adamın gözü hep kayikmis fotoğrafları var, nasıl oldu da iskenceye bağladın bunu?

  neden bora yıldız seni mahkemede şahit cagirdi? neden cihat gundogdu'nun istismar davası senin raporunla dustu? her taşın altından cikman nasıl bir tesadüf?

  bu kadın muhalif evet ama hükümet muhalifi degil devlet muhalifi. akp devletle mücadele ederken yetmez ama evet diyerek akp'nin yanındaydı. bu kadını savunurken turkan saylan'i agzina alanları goruyorum. turkan saylan'ın yargilandigi ergenekon davalarında bu kadın mustekiydi, bu kadar mi bilinçsizsiniz? yarin akp kurt ya da feto acilimi yapsın yine ilk bu kadın koşar, burada savunmak icin ici boş fasiküller yazanları g.t gibi ortada bırakır. akp'ye ya da hükümete muhalif degil bu kadın, direkt devlete muhalif, hadi dusman demeyeyim.

  bu kadının ttb başkanı olmasi da turk hekimlerinin utancı olsun, ne diyeyim.
720 entry daha
hesabın var mı? giriş yap