9620 entry daha
  • dsp, sol parti, deva partisi'nin bile ilçe kazandığı seçimde sıfır (0) çekip belde dahi kazanamamasıyla yarmıştır.

    edit: ulan dalga geçmek değil ki bu. strateji geliştirir, bir yerde mızrak gibi kalkan delecek bir aday/hedef il/ilçe bulursun ve oradan alır yürürsün. burada yeniden refah adaylar üzerinden bunu yapmış, emep bile tunceli'de 4-5 ilçede hedef koymuş kılpayı ikinci bitirmiş, sol parti ilçe hedeflemiş ve bunları kendince katalizör olarak kullanmış. tkp ovacık'ta kazanıp reklamını yaparak sonra il merkezi yönetti. bugün hatay'da bir ilçeyi kılpayı kaçırmışlar. sen hangi argümanı ortaya koyacaksın? bir örnek koyman lazım. belde bile olsa gidip 1-2 yerde kazanman, iddia koyman lazım. bbp onlarca ilçe ve bir il kazanmış. sizin kadar oy goygoyu yapmıyorlardır. demokrat parti bile ilçe kazanmış. zaten partinin adı-logosu boktan. seçmene seni hatırlatacak ümit özdağ tweetleri harici neyin var?

    zp 2023 seçiminde elindeki oyu bir şekilde bir ittifakla vekile çevirememenin problemini yaşayacaktı, yaşadı. ümit özdağ "ısparta'da iddialıyız, alanya'da süperiz" falan diyordu. ısparta'da yüzde 3 almışlar. sen somut bir hedef değil hayali bir hedef koyarsan böyle olur.

    komik ama perinçek çıkmış "desteklediğimiz muhtarlardan üçü kazandı" diye kendine argüman koyuyor. sen de 3-4 yıl üzerine koyabileceğin tek bir hedef belirlemeliydin en azından. deva partisi (kendilerinden nefret ederim) doğu anadolu'da muş/bingöl'de birçok ilçede ikinci olmuş. sen ne göstereceksin seçmenine?

    yarın ümit özdağ'ın başına tuğla düşse ve ölse bu partiden geriye ne kalacak? hiç.
611 entry daha
hesabın var mı? giriş yap