1 entry daha
 • ilk olarak körfez kardeşim. işi gücü bırak bir an önce körfez ile ilgili projeler üret. körfezi kirletenlere ağır yaptırımlar uygula.

  5 milyonluk şehirde şehir hatları vapurları hariç hiç bir hareketlilik yok . arada 3-5 gemi yanaşıyor falan o kadar. istanbul için boğaz neyse izmir içinde körfez odur !

  şehir içi max 500 yat kapasiteli bir marina yapılabilir. körfezi müthiş hareketlendirir.

  deniz taksiler getirilebilir. vapurlara alternatif olur. körfeze ağırlık verilmeli!

  ikincisi hazır chp gücü eline almaya başlamışken . sığınmacılara tıpkı bolu belediyesi gibi davranmalı. yakın zamanda basmaneye uğradınız mı bilmiyorum ama afrikalılar yakın zamanda izmir'in büyük sorunlarından biri haline gelecek.

  üçüncü olarak yollar ve trafik. acilen yollara el atmalı. alsancakta vasıf çınar tekrar çift yön olmalı. konak pier'in oraya bir çözüm bulunmalı. levent marina tarafı bence yer altına alınmalı aynı şekilde alsancak gar tarafıda yer altına alınmalı. yolların bozukluğuna hiç girmiyorum çünkü izmir şu an koca bir şantiye halinde (gökdelenler vs.) olduğu için ne yapsan tekrar bozulacaktır.

  son olarak kentsel dönüşüm tabiki. kentsel dönüşüm zor iş zaten biliyorsunuz kendi öz kaynakları ile belediyeler bu işi anca örnek köy gibi yavaş bir şekilde ilerletebiliyor. kentsel dönüşümde bir şekilde aradan çıkarılmalı.
304 entry daha
hesabın var mı? giriş yap