şükela:  tümü | bugün
100 entry daha
  • fm 04 veya 05 olması lazım. wigan ile başladığım kariyerim newcastle ardından arsenal ile devam etmiş. daha sonra 100 milyon doların üstündeki transfer bütçesi teklifiyle real madrid gelmiş, bütün barca aşkıma rağmen figo luk yapılıp kabul edilmiştir. bu arada kayıtlara geçsin oyun türkçe yaması yapılmış haliyle oynanmaktadır. neyse efendim bu büyük bütçenin hakkı verilmiş takım +100 averajla şampiyon olmuştur (hiç unutmuyorum nasıl bir zevke geldiysem). ertesi sezon için yine çılgın transfer planları yaparken yeni sezon için bütçe 10 milyon dolar olarak açıklanmış. bu benim kişisel dumurum olmuş ve ultimatomu gözüm kapalı basmışımdır. o kadar emindim ki paraları yine önüme dökeceklerinden, ama öyle güzel kovdular ki dumur olmaya bile fırsat bulamamıştım.

    edit: ayrıca şimdi hatırladım ki; barca ya sezon içinde barnebeu da 10 evet tam 10 gol atılmış 10-0 lık galibiyet tarihe altın harflerle yazılmıştır. heykelimi dikeceklerine kovdu herifler... çok ayıp..

    asıl hikaye ise burdan lazio ya geçmemle başladı. kariyerimin verdiği göt kalkma etkisiyle takımda kimsenin gözünün yaşına bakmayan bir yönetim tarzı gösteren ben şimdi adını hatırlamadığım bir futbolcumla (yazının bundan sonraki kısmında kendisinden arif diye bahsedilecektir) medya üzerinden atıştık durduk. ardından kendisini m.united a sezon sonu olmak üzere kaktım. zaten kadro dışı bırakıp bir kaç haftalık maaşını kestikten sonra rahat bıraktım. ama sakatlar cezalılar derken mecbur kalıp arif i ilk 11 e koymak zorunda kaldım. kendisi de sağolsun beni mahçup etmeyip rezalet maçlar çıkardı. zaten kıl olduğum için kendisene yapabildğim çirkefliği yaptım. ardından o da medyaya "hocam zaten beni yolladığı için ağzıma sıçıyor" tarzı bir şeyler zırvaladı. ben durur muyum medyadan cevabı verdim ve ardından kendi fm tarihimde ki en dumur mesaj ekranıma geldi. (oyunu türkçeye çevirenlere burdan selam ediyorum)

    "lazio taraftarları arif i dövdü"

    evet aynen böyle geldi mesaj. gülmemi bitirip arkadaşıma gösterdim onun yorumu da "ee faşist takım seçersen böyle olur" olmuştu. burdan teknik direktörüne sahip çıkan lazio taraftarına da ayrıca selamlarımı iletiyorum..
601 entry daha

hesabın var mı? giriş yap