şükela:  tümü | bugün soru sor
2 entry daha
 • vodafone reklamında çaldığını her duyduğumda başımdan aşağıya kaynar su boşaltan, sinirden kanı beynime sıçratan şarkı..
  ne var efendim öfkelenecek.. alan memnun satan memnun.. ama biraz utanma.. ne utanacaklar 3g olmuş özgürlük anasını satıym...
  (bkz: küfretmek istiyorum)
  tey tey tey.. boşa dinlenmiş şarkılar.. şiirler falan da hep boşa..
  vodafone bastırır satın alıverir günü gelir.. şarkılarınızı bile..

  ayrıca vesileyle ciğeri satılık solcu dönmesi reklamcılara önerilerim var:
  grup yorum’dam uğurlama bence çok melodik. ecnebi bir firmayla uçak firması ya da kargo firması güzel duygusal temalı reklamı geçirin. gençler uğurlama’yı öğrendiler diye mutlu olun sonra.
  mesela ahmet kaya’nın “ağladıkça”sı bence çok melodik. “aradıkçaaa aradıkça yeni yeni kontörler edineceksin” şeklinde nefis prozodili yeni sözler ile kontör reklamı olabilir, (kontürleri birik birik birik-tireceksin- de olur.. ) bunu da vodafone yapsın ama lütfen, ne de olsa bizi alıştırdı.
  yine zülfü bey’in “güneş topla benim için’i de gerek melodisi gerekse sözleri ile çok uygun bence. bonus veren herhangi bir kredi kartı kullanabilir. “bonus topla benim için” olur.. “iftar vakti ramazanda bonus topla benim için” şeklinde özel bir ramazan kampanyası da girebilirler. neden olmasın bence hoş olur. olmaz mı?
38 entry daha