şükela:  tümü | bugün soru sor
8 entry daha
 • biraz önce yayınlanan yarışma programında 10 otomobil markası sorup bir tanesini dahi bilene 6.000 euro vercegini taahüt eden televizyon kanalı.

  sonunda açılan zarflardan tamamını maalesef takip edemedim ama 3 tanesi aklımda kaldı.

  - oehler
  - piccolo
  - metcon

  abicim aradım taradım bu söz konusu isimlerde bir araba ureticisi bulamadım.piccolo anladıgım kadarıyla italyada uretim yapmıs bir isletme.metcon ford un fabrikalarında birinin adı ( yani tofaş gibi ) oehler diye hiçbirşey çıkmadı.

  bunun hukuki yaptırımı yokmu insanları aptal yerine koymak bu kadarmı kolay! milletin parasını bankalarda degil bu yolla hortumluyorlar serefsizler.dakikası 60 centten telefon ettirip sonunda 3 un 1 ini veriyorlar.ulan haysiyetsizler bari sonunda kendinizden birine aratın da "parayı verdiler en azından" dedirtin.ama yok herifler deli dumrul gibi hicbirsey umurlarında degil.muhtemelen reji odasında yapımcı,sunucu, yonetmen, ses teknikeri gelen telefonlara götlerini yara yara gülüyorlardır.

  bu arada kazanma hırsı ile telefon eden yurdum insanının yaratıcılıgına ne demeli;

  opel,volkswagen, volvo diyen moronların yanısıra, aston martin, zoo, talbot ve hatta bmw -(bayerische motor werke) gibi dusunerek tahmin edilecekleride cıkardılar.ama heyhat ne ugrasıyorsunuz kardesim adamlar taşak gecmek icin kendilerine yarışma yapmışlar.

  şu anda da son 3 saatte ne kadar arayan varsa onların odedigi telefon paralarını afiyetle yemekle mesguldurler.
8 entry daha