şükela:  tümü | bugün
264 entry daha
  • cristian* denen adamın ivan drago misali maçdan önce vermek istediği kötü tarafız biz imajına hayret ettim. ev sahibi takımsın rakibin karşıda ısınıyor önünden geçerlerken agresif bir tavırla ittiriyorsun rakip takım kaptanını. gerçekten aklın alması güç bu davranışı. dünya' nın herhangi bir yerinde de görmek imkansız sanırım böyle bir kavgayı. ama gelin görün ki şimdi herkes arda kavga etmiş arda küfür etmiş bunun peşine düşecek. arda' nın maçta ki performans düşüklüğünü de buna bağlıyorum ben. biliyor medya yine onun peşinde. arda yine kavga etti olucak. halbuki o sizden bizden biraz daha profesyonel. yani öyle bi hareket karşısında sen ben adamın ağzını burnunu dağıtacakken o sadece parmak sallıyor. küfür ediyor. umarım görüntüyü defalarca izleyip o herife uygun cezayı bulurlar.

    2. olarak senelerdir sahaya su ve bilimum madde atma üzerine çalışan fenerbahçe taraftarı sonunda bu işte level atlamış gördüğüm kadarıyla. ısınmada bir yanda cristian arda' yı itip kakarken onlarda hakemi kafasından vurdular. daha sonra abdul kader keitayı gözünden ve kameramanı ensesinden vurdular. maçın 3 önemli unsuruna da denk getirmeyi başardılar. ama başı yaralı halde rambo misali sahaya çıkan hakemimiz hiçbir güvenlik uyarısı yaptırmadan maçı devam ettirirken saha komiseri de keita gözüne atılan şişeyi getirdiğinde inceden sırıtıyordu. yani bunları yazabileceğiniz en iyi yer sözlük sevgili futbolseverler ve keita. o şişeyi saha komiserine niye götürüyosun ki. onun işi mi ona bakmak, görmek. maç bitince sözlüğe yazarsın akşam. duvara konuşmakdan iyidir.

    derbilerde kendini yere atmak üstüne kurulu bir oyunla çıkar genelde takımlar sahaya. bu maç da aynıydı. taç, ofsayt, faul, dışardan atılanlar sayesinde maç hiç oynanmadı neredeyse. hakemin sürekli düdük çalması yanımda ki yabacıları bile çıldırttı. ama onların asıl dikkatini çeken hakem çalmadığı zaman da oyuncuların ya yere atlamaları ya da beklemeleriydi öylece. böylece hakem düdük çalmak zorunda bırakılıyordu. o da hiç utandırmadan çaldı her seferinde. 1 saat öncesi liverpool - man utd maçını izlemiş olmamız ise tamamen bizim talihsizliğimizdi.

    onun dışında insanın hiç konuşası kalmasa da fenerbahçe dersine iyi çalışmış. hiç top yaptırmadı teknik kapasitesi yüksek galatasaraya. leo franco ittirmeli bi galibiyet aldı sonucda. ama adalet ne zaman tam anlamıyla sağlanır o zaman gerçekten içim rahat olur maçlardan sonra. skor ne olursa olsun.
136 entry daha
hesabın var mı? giriş yap