şükela:  tümü | bugün
86 entry daha
 • 5 yaşında çocuk gibi beğenmediği yemek olunca sinir krizi geçirip hüngür hüngür ağlayan aktör. bu nasıl bir iştir allah'ım aklımıza mukayyet ol..
  (bkz: idare edemem anne)

  http://www.haberturk.com/…361&cat=150&dt=2009/10/27

  adresten copy-paste:

  ------------------------------------
  missoni defilesinin ardından gittiği reina'da ağız tadına uygun bir yemek bulamayan bruce willis, partidekilerin şaşkın bakışları altında hüngür hüngür ağladı!

  fashionable istanbul by avea'nın son gecesindeki missoni defilesinden sonra organizasyon ekibi ve davetliler soluğu angelique bar'da düzenlenen partide aldı.
  defilenin onur konuğu olarak istanbul'a gelen bruce willis ve eşi emma heming de defilenin ardından yatla dolmabahçe'den ortaköy'e geçerek partiye katıldı.
  angelique'de üç saate yakın kalan çift daha sonra arkadaşlarıyla reina'ya gitti. willis'in karnı acıkınca gece kulübü çalışanları aktör için seferber oldu.

  sinir krizi geçirdi

  mekânın restoranından getirilen yemeklerin hiçbirini beğenmeyen ünlü yıldız, damak zevkine uygun bir şey bulamayınca sinir krizi geçirip ağlamaya başladı. herkesin şaşkın bakışları altında hüngür hüngür ağlayan bruce willis ile eşi daha sonra korumalar eşliğinde araçlarına binerek konakladıkları ritz carlton otel'e döndü.

  gazete haberturk - seçkin şenvardar
  -----------------------------------------

  edit: iyiki yazıyı ve editörün ismini kopi-peyst yapmışım.. haber siteden kaldırılmış ama sözlükte ebediyen yaşayacak..
207 entry daha