şükela:  tümü | bugün
31 entry daha
 • bütün hanımefendiliğimi bir kenara bıraktırıp beni psikopata çeviren, terbiyesizin teki yapan yakında eski diyeceğim komşularımdır bunlar. hele bir de aile apartmanı ise burası huhuuhu.

  son bir senedir bitmek bilmeyen bir matkap , çekiç ve bilumum hırdavat aletlerinin sesi bende ki bütün sesleri bastırdı sayın seyirciler. ne keyifle müzik dinleyebildim, ne film izleyebildim ben bunların yüzünden. kulaklığı kulağıma monteledim. uyurken biraz zorluk çekiyorum. kendime kalacağım, kendimi dinleyeceğim diye sevinirken iç sesimi bile duyamaz oldum. ne dediğini anlamıyorum gürültüden.

  ama bunların hepsi kadınların başının altından çıkıyor buna da adım kadar eminim.

  -selami şu fayansları da değiştirsek mi hı? ayyyy ayşe hanım birr mutfak dolabı yaptırmış görme. hazır başlamışken onu da bi şeyetsek diyorum. hem çocukların odasının badanası da aslında çok fena. bizim görümce çelik kapı yaptırıyor. usta gelmişken bizimkini de bi elleyiversin olmaz mı.....vs.vs.vs.

  üç kuruş kazanıcam diye kıçından ter damlıyor afedersiniz onu da gidip evini yıktırıp yaptırmak için kullanıyor. gidin çoluk çocuk bi tatil yapın. bi ayakları uzatıp dinlenin biraz. kurtlu musunuz kuzum siz allah aşkına. cık cık...

  kapı kapı dolaşıp elimde elektrikli testere, gözlerimi belerte belerte yine hanginizden geliyo bu hırdavat sesi diyeceğim. hayır bize deseydiniz ki burası apartman değil ya da sokak değil inşaat sahası taşınmazdık ayol. malum inşaat sahasına girilmez değil mi? ya da o matkabı hobi olarak mı kullanıyosunuz. duvarları delip stress mi atıyosunuz nedir? anlayacaklarını bilsem taşınırken hepsinin kapısına fight club dvd sini bırakacağım vallahi. eşyalara ve evinize bu kadar bağımlı olmayın diye.

  sonunda kurtuluyorum ya daha da bişey istemiyorum. aslında yalan istiyorum: nohut oda bakla sofa müstakil ev:) sonsuz huzur ve sükunetin tek adersi:)
84 entry daha