şükela:  tümü | bugün
1280 entry daha
 • kemal kılıçdaroğlu'nun gönderdiği cevap metni yayınlanınca şaşıranlar için:

  kemal kılıçdaroğlu asistanı vasıtasıyla bize ulaştı ve telefonda kendisiyle ben görüştüm. her zamanki gibi saygılıydı. kırırım bu interneti tavrından tamamen uzak, ne yapması gerektiğini sordu. bunu avukatı olmadığından değil, bu site içinde bu iddiaya en uygun karşılığı nasıl veririm minvalinde sordu, ki kendisine saygımın katlandığı nokta budur. cevap metni gönderirlerse yayınlayabileceğimizi söyledim. bunu ben ünlüsünden siyasetçisine belki 5 yıldır söylüyorum, ilk defa birisi şu iki tavırdan farklı bir duruş sergiledi desem yalan olmaz sanıyorum:

  1. "o yazıyı silin, cevap filan da göndermiyorum, konu uzamasın"
  2. "yazıyı silin, cevabımı da yayınlayın"+hakaretlerle dolu ve kendini öven bir cevap metni gönderilmesi ve tabi ki yayınlanmaması.

  ilgili yazının silinmesini talep ettiğine dair tek bir kelime çıkmadı ağzından, email adresimi verdim, teşekkür etti, cevap metnini tbmm.gov.tr uzantılı adresinden gönderdi, yayınladık.

  siyasetçiler arasından cevap metni gönderen bugüne kadar olmadı diye hatırlıyorum ancak iletişim kanallarıyla bize bizzat ulaşıp, bizzat görüşen ikinci milletvekilidir, bir önceki de yine chp milletvekiliydi sanıyorum, adını hatırlamıyorum, hakkındaki başlıkta bir fıkra göndermesi vardı, silindi, cevap metni koydurmadı, çok saygılıydı.(hatırlatanlara teşekkür ederek: (bkz: mevlüt aslanoğlu/@kanzuk) ) belki arada hatırlamadıklarım olabilir, buna ilişkin çetele tutmuyorduk, tutsaymışız iyi olurmuş ama. bunun haricinde, bir seferinde eski shp ümraniye belediye başkanı, şimdi chp milletvekili olan şinasi öktem asistanı aracılığıyla ulaşmış, hakkında yazılanların gerçek olmadığı iddiasında bulunmuştur. ben de chp'nin köpeği olduğumdan ilgili yazıları silmeyip, bir de üstüne ne yazmışım, bir bakınız. (bkz: şinasi öktem/@kanzuk) anlayacağınız beni kendiniz gibi bilmeyin. ikiyüzlülüğünüzle, fanatikliğinizle, yobazlığınızla, güce tapınmanızla, tahammülsüzlüğünüzle öyle nevi şahsına münhasır insanlarsınız ki, gerçekten istesem dahi benzeyemem, uğraşsam beceremem.
20262 entry daha