şükela:  tümü | bugün soru sor
5 entry daha
  • acaip kategorize ediyor bu adamı yahu. öldürcek beni. gerçek kitapseverler kitapların altını çizmezmişmiş de. internetten kitap almazmışmış da. kimseye kitap vermezmişmiş de. hepsini yapıyorum ben. ama açıkliiim du bi dakka şimdi.

    bi'kerem kitaplarımı benden sonrakilerin okuyup okumayacağı umrumda değil. ondan uğraşmam öyle kitabı benden sonra açanın dikkatini oraya yoğunlaştırmiim filan diye, direk çizerim kitabın beğendiğim yerlerini. genelde kurşun kalemle ama tükenmezle olduğu da görülmüştür. sonra açıp açıp kitabın oralarını buralarını okumayı, kitabın altını çizmekten daha da çok severim. ve hatta kitabın sıkıldığım yerlerinde kitabın orasına burasına bişeyler çizmişsem onları bi sanat dehasının müstehcen birer tablosuymuşçasına süzmeyi de daha bi başka severim. yanına kağıt al diyeceksin. haklısın aslında ama vala hiç bi zaman o kadar sorumluluk sahibi bi insan olamadım.
    internetten de kitap alırım hemiş. ucuz oluyo napiiim.. öğrencüyük, parasuzuk, en ucuzunu arıyoruk. hah bi de kitapları başkalarına vermeme hususu var. köpeğim kitaplarımı yediği için onlara da maddi olarak daha az önem veriyorum artık. mülkiyetçiliğimden de sıyrılıyorum. her isteyene kitaplarımı veriyorum, kütüphanemi boşum boşum boşaltıyorum. şimdi ben gerçek kitapsever diil miyim ki? açıklasın bu yazar bana. ya da kitapseverlerin asabi haylaz bi sınıfına neci koysun beni.

    nise. yetişemediğimiz, sızakaldığımız eylemlerde görüşceğüzz senle bak. söylüyorum işte. ama alkolik hareket engellenemez yaaaniğğ.
48 entry daha