şükela:  tümü | bugün
  • 50 karakter sınırı öncesi : `dünya dışı varlıkların dünyalılarla iletişim kurmaması`. netekim uzaylı tanımı çok garip gelmekte bana. herifçioğulları sadece başka bir gezegenden diye topyekün bir uzayı onlara mal etmek sığlıktan başka bir şey değil kanımca ama 50 karakter de benim elimde olan bir şey değil. affola.

    dünya dışı varlıkların dünyalılarla iletişim kurmamasının başlıca sebebi henüz dünyalı muhabbetinin diğer varlıkları açacak koyuluğa erişmemiş olmasıdır arkadaş. ne etsin adam senin kuracağın muhabbeti. çünkü herifçioğlu yıllarca tepende ışıklar saçıp dolaşarak seni beni analiz ediyorlar. buldukları sonuç sen eni sonunda muhabbeti dönüp dolaşıp sikiş sokuşa getireceksin. herif bundan korkuyor. az mı vatandaşımız rüyasında uzaylı sikerken görüyor kendini. gudikler bunu da biliyor. netekim bu yüzdendir ki 1 kmden fazla yaklaşmamalar,
    tüm fotoğraflarda flu çıkmalar filan. dokunmaya cesareti yok henüz. ama olacak elbet bir gün. onlar henüz bizim teknolojik ve kültürel anlamda onlarla iletişim kurmaya hazır olmadığımızı düşünüyorlar yorumu çok isabetlidir ve doğrudan bu bahsettiğim sebebe dayanmaktadır. hazır değiliz çünkü.
830 entry daha