şükela:  tümü | bugün
11 entry daha
  • korkak olduklarını duyar dururduk da, bu kadarını şahsen beklemiyordum; bizim ihh gemisinde sivil aktivistlerin eline esir düşünce şoka girip, titremiş ve ağlamaya başlamışlar. ahah diyorum, bu göt lalelerine.

    ulan dalyaraklar, elinizde silah olunca kabadayı kesiliyor, kimseyi tanımıyorsunuz. bu mu sizin delikanlılığınız? siz ki israil'in en elit askerleri... içinde bir tane ateşli silah olmayan gemiyi on helikopter, 4 fırkateyn, 40 hücumbot ile sarın, üstelik gemiyi her halükarda 20 dakikada ele geçireceğiniz belli. ama buna rağmen silahları kaptırın, iyi bir dayak yeyin, sonra da ağlayın.

    militarizmden nefret ederim, savaş ve silahlanma karşıtı bir adamım. üstelik ülkemin askerini eleştirdiğim birçok konu vardır ama kurban olayım ülkemin askerine. bir bordo bereli düşman eline esir düşecek de ağlayacak! ağlasa, "bu mudur lan vatana hizmet?" diye gururundan kafasına sıkar be benim askerim. hatırlayın, bir ara yunanistan ile it dalaşı sebebiyle birkaç pilotumuz yunanistan'a esir düşmüştü de, o vakur, o gururlarından taviz vermeyen tavırlarıyla yunanlıları bile hayran bırakmışlardı kendilerine. peheyyy israil askeriymiş; madara oldunuz lan cümle aleme. 20-30 sivil karizmanızı bitirdi. oturun ağlayın şimdi bebe gibi!..

    kaynak: http://img718.imageshack.us/i/4haziran1.jpg/ bu sayfada yer alan röportajın 10 ve 11. sayfalardaki devamını okumanızı öneririm. kısaca bugün bir taraf alsanız iyi edersiniz.
22 entry daha