şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • 2010 haziran ayında yayına başlayan, "enerjisini genç kültürden alan" bağımsız stil dergisi. başında da moda editörü, eğitim danışmanı, başarılı dergici ve fotoğrafçılardan oluşan sevimli bir ekip var. türkiye'de eşine pek rastlanmayan, taze bir proje.
    moda, tasarım ve müzik ana konular. ara başlıklarda ise fotoğraf sanatı, moda çekimleri, video röportajlar dikkar çekiyor. 00 numaralı ilk sayının en çok ilgi çeken konusu supra çekimi. bu çekim aslında bir advertorial ama o kadar beğenilmiş ki, diğer büyük firmalardan da stalk ekibi çekim için teklif almaya başlamışlar. ben şahsen büyük ada'da mezarlıkta yapılan aydınlatma çekimini ve siyah beyaz crazy little thing called love fotoğraflarını beğendim. çekimlerin yanında, the revolters röportajı tadından yenmez. ekibin kendi sevdikleri şarkılardan oluşturdukları radyo da ruhu dinlendiriyor.

    aldığım duyumlara göre 01 numaralı temmuz sayısında augmented reality olayına da el atacaklarmış. bir de sıradaki sayı summer of love temalı olacakmış. bol bol romans görebiliriz inşallah..

    http://www.stalkmag.com/

    facebook grubu da bu linkin hemen ardında:: http://www.facebook.com/stalkmag
130 entry daha